Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Perfumy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Czw 17 Paź 2019, 17:20    Temat postu: Perfumy Odpowiedz z cytatem

kupujecie w perfumeriach internetowych? Jakie macie namiary na takie i zaufane perfumerię?
Gzie kupujecie perfumy? Jakie macie swoje ulubione perfumerię oraz zapachy w nich?

Ja przyznam, że już trochę sprytu w temacie nabyłam i teraz głównie kupuję odpowiedniki perfum w wersji de luxe na edp24.pl/ http://www.edp24.pl/ i mam i tanie perfumy i trwały zapach.

Przykładowo moje ulubione to Panthera odpowiednik już nieprodukowanej Szarej Pumy, czy Gushi Flower czy Eternity od Calvina Kleina pod numerkiem Pa 151
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnston.hildegard
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję tylko w sprawdzonych drogeriach, gdzie mam gwarancję oryginalności produktu. Używam zawsze delikatnych, kwiatowych zapachów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Wto 24 Lis 2020, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej odpowiadają aromaty kwiatowo- przyprawowe, takie jakie dominują np, w perfumach Calvin Klein Eternity , które są charakterystyczne ale jednocześnie lekkie. Kupuję wyłącznie oryginalne, ponieważ zamienniki miałam okazję wypróbować i niestety trwałość zapachu trochę zawiodła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem fanką Versace. Wiadomo jednak, że te perfumy do najtańszych nie należą. Ja zawsze zamawiam perfumy (i nie tylko) przez ceneo https://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody_damskie/p:Versace.htm . Tu wybór jest największy, poza tym można porównać sobie oferty w różnych sklepach. Teraz jest dużo promocji, więc warto śledzić oferty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Pon 18 Sty 2021, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak kupuję perfumy w drogeriach internetowych. Powiem więcej, ostatnio zakupiłem w ten sposób prezent dla mojej narzeczonej. Moja ukochana bardzo lubi zapachy jednej marki, a konkretnej rzecz ujmując to tej https://www.ezebra.pl/pl/producers/christian-dior-1401355120.html firmy. Właśnie na święta postanowiłem sprezentować jej takie perfumy. Okazało się, to być dobrą decyzją. Jeżeli także szukacie zapachów, czy to dla siebie, czy na prezent, to warto tam zerknąć! Muszę wam dopowiedzieć, że jest tam z czego wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu u koleżanki wyczułam piękną perfumę, okazało się, że kupiła ją w promocji na stronie https://odlewkiperfum.pl/ od razu zamówiłam sobie taką samą. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się akurat wtedy być u niej i dostać link do takiej fajnej strony z zapachami dla kobiet i dla mężczyzn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyśka_4
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pią 12 Lut 2021, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do przyszłych panien młodych czy na ten wyjątkowy dzień kupujecie sobie jakieś perfumy markowe, czy raczej korzystacie z tych zapachów, które znacie i używacie na co dzień? Taka błacha rzecz ale jako świadkowa odpowiedziałam, że nie ale może rzeczywiście warto kupić jakąś trzydziestke tak żeby też można było ją schować i zabrać ze sobą. Czy raczej większość o tym nie myśli i totalnie schodzi to na drugi plan?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią 26 Mar 2021, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zrobiłem fajny prezent dla swojej dziewczyny. Oprócz wspaniałych perfum, zakupiłem Voucher prezentowy ze strony GoldenGift.pl. Moja dziewczyna była wniebowzięta i bardzo zadowolona z prezentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2021, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej zamawiam perfumy przez internet. Mam już "swoje" zapachy, więc nie ma ryzyka, że kupię coś, co mi się nie podoba. Zawsze kosmetyki czy perfumy kupuję przez ceneo www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody_damskie/p:Chloe.htm . Tam można znaleźć produkty w najniższych cenach. Zawsze warto porównać oferty bo ceny w różnych sklepach czasem naprawdę bardzo się różnią. Ja nie lubię przepłacać, dlatego sprawdzam za każdym razem gdzie jest najtaniej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olgaolga
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 37

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2021, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zakochana w arabskich perfumach i chciałabym się zapytać czy zamawiał już ktoś coś w perfumerii zapach-orientu.pl ? Widziałam fajne perfumy orientalne w niskich cenach
https://www.zapach-orientu.pl/perfumy-damskie-c-1.html/s=29 ale boję się tak w ciemno. Czy jest ktoś kto mógłby się wypowiedzieć o tym sklepie? Czy warto i jak stoją z perfumami, bo ceny są naprawdę świetne i asortyment ogromny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group