Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobrej jakości ciuchy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luettgennickolas
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2020
Posty: 6
Skąd: Zduńska Wola

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupujmy tylko dobrej jakości ubrania, aby czuć się w nich dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 238

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baardzo dobrze powiedziane! Dlatego ja zawsze kupuję buty, torebki a także i kurtki - skórzane. Dla mnie to jest prawdziwa wygoda, jak i elegancja. W sklepie https://davidryan.pl/ można kupić fajne kurtki skórzane czy torebki. Zerknijcie sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto patrzeć na cenę, ale nie jest to najważniejsze, jak np. w przypadku ubrań. Ja zdecydowanie stawiam tu na jakość, najlepiej znaleźć jest sklep w którym będą dobre ceny i dobra jakość. Ja tak trafiłam na butik w Poznaniu i teraz ubrania i dodatki kupuję najczęściej tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eddydys
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon 28 Gru 2020, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rzeczy dobrej jakości to mogę polecić, abyś przejrzał stronę np. https://www.moliera2.com/sl/58/damskie-swetry-ralph-lauren. Sam znalazłem tam pomysł na prezent dla mamy i była bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Wto 29 Gru 2020, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukając dobrych ubrań trafiłam do tego centrum tu https://gdpoland.pl/ Tu znajdują się sklepy z odzieżą damską, męską i dla dzieci. Wybór jest bardzo duży. Odzież dobrej jakości, porządnie wykończona, elegancka i modna. Kobiety znajdą tu modne sukienki, bluzki, spodnie itp. Wszystkie produkty w bardzo niskich cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laurka998
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2021
Posty: 18

PostWysłany: Nie 10 Sty 2021, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja najlepsze ciuchy kupuje na stronie velpa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pią 15 Sty 2021, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o buty, to dobrej jakości znajdziecie tutaj https://www.butyraj.pl/ wiele moich koleżanek zamawia buty z tej strony i zawsze są bardzo zadowolone z zakupu. Ja aktualnie czekam na przesyłkę i juz nie mogę się doczekać.

Ostatnio zmieniony przez holly77 dnia Pon 25 Sty 2021, 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 18 Sty 2021, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie internetowym Desportivo znajdziecie ogromny wybór wygodnych sportowych ubrań. Są to między innymi ubrania damskie: https://desportivo.pl/pl/p/Bluza-damska-4F-logo-NOSH4-BLD001-31M/4794 ale też męskie oraz dziecięce. Z pewnością znajdziecie także ubrania dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 22 Sty 2021, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ to zupełnie normalne, że szukamy czegoś bardziej modnego. Bo jednak po to powstają te wszystkie blogi czy artykuły modowe. Teraz to nawet facet szuka dla siebie coś bardziej modnego. Jak szukałam jakiś bliższych informacji na ten temat to chociażby tutaj na Denley można znaleźć wiele bardzo wartościowych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romkatomasik
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 61

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto samemu zacząć tworzyć dobrej jakości ubrania? Będziecie mieli pewność z czego zostały wykonane. Na pewno duży wybór posiada hurtownia tkanin. Polar czy softshell są bardzo często wybieranymi materiałami. Idealnie nadają się do szycia odzieży, która ma chronić przed deszczem, wiatrem a dodatkowo zapewnić ciepło. Myślę, że warto podjąć współpracę z hurtownią, która posiada naprawdę dobre jakościowo tkaniny, bo to podstawa w działalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 5 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group