Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękne eleganckie krzesła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poszet
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 20:56    Temat postu: Piękne eleganckie krzesła Odpowiedz z cytatem

Witam może zadam gupie pytanie, ale robie ślub na około 200 gości i na sali, która mamy jest piękny stół barmański i chciałam go jakoś ozdobić ale kwiaty nie wchodzą w gre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Getur
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zwrócić się do specjalistów w tej dziedzinie. Po tym wszystkim, teraz tak wielu organizatorów ślubów, które są bardzo piękne pokoje. Cóż, lub jeśli jesteś leniwy, możesz po prostu zapytać o to ludzi na tej stronie. Być może po prostu odpowiedzieć ludziom, którzy doskonale rozumieją w dziedzinie projektowania sali bankietowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Gaduła
bywalec
bywalec

PostWysłany: Wto 5 Sty 2021, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No moim zdaniem elegancji nadaje także odpowiedni obrus na stół. uśmiech Takie piękne obrusy można znaleźć w sklepie https://dehome.pl/ . Są różne bo i gładkie, i haftowane, jak i szydełkowe - moje ulubione. Very Happy
Powrót do góry
mateos
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy moim ślubie powierzyliśmy wszystko specjalnym dekoratorom ślubnym. Był to świetny wybór.
szalonaPanna
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam przejrzeć co oferuje wypożyczalnia dekoracji ślubnych gdzieś w okolicy. Ja dzięki temu miałam piękne wesele, a jeśli ci się uda to nawet doradzą ci co wybrać. Ja na przykład znalazłam świetne miejsce w Krakowie. Mnóstwo dekoracji, świeczników i bibelotów - czego dusza zapragnie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: