Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaaa
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 7 Gru 2020, 14:45    Temat postu: Prezent Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o prezencie ze zdjęcia? Mam na myśli zrobienie karykatury ze zdjęcia.
karykatura ze zdjęcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię takich prezentów, ale to dlatego, że nie lubię takich ozdób, które tylko gdzieś stoją i się kurzą bez sensu. Znacznie bardziej wolalbym dostać coś sensownego i praktycznego - w moim przypadku np zestaw z epapierosem do vapowania z https://cloudshop.pl/55-idealny-prezent.
maurine.barrows
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 11 Gru 2020, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super prezentem dla kobiety może być welurowa piżama https://bohomoss.com/pol_m_Pizamy-damskie_Pizamy-welurowe-178.html. Wydawać by się mogło, że wybór piżamy nie powinien stanowić problemu. Nic bardziej mylnego. Od tego jaką piżamę wybierzemy zależy nasz wieczorny komfort i wygoda. Ma ona również duże znaczenie podczas snu. Wybierając idealną piżamę powinniśmy zwrócić dużą uwagę, z jakiego materiału została ona wykonana.
Powrót do góry
uzka
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pon 14 Gru 2020, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie kupić swoim bliskim fajne i nie drogie prezenty, to zajrzyjcie do sklepu https://edibazzar.pl/ w nim znajdziecie naprawdę fajne rzeczy. Nie spodziewałam się, że tyle dodatków w nim znajdę dla siebie.
Powrót do góry
walentynka
gaduła
gaduła

PostWysłany: Wto 12 Sty 2021, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej wolę prezenty praktyczne - czyli takie, które można na przykład ubrać uśmiech Mój mąż wie, co ma mi kupować. Za każdym razem cieszę się z nowej piżamy. Jeśli też uważacie, że piżama jest dobrym pomysłem na prezent to zajrzyjcie koniecznie tu: https://www.xoxoxo.pl/kolekcja/pizamy-dla-mamy-i-corki .
Powrót do góry
dion81
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 14 Sty 2021, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajkowe święta może bez większych przeszkód zorganizować każdy z nas. Wcale nie potrzebujemy na ten cel ogromnych pieniędzy. Wystarczy jedynie skupić się na dopilnowaniu kluczowych drobiazgów.
klarka12
gaduła
gaduła

PostWysłany: Nie 17 Sty 2021, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio prezenty kupowałam online i wam też polecam - fajny wybór, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego. Mnie akurat najbardziej zainteresowała oferta prezentzycia.pl/pl/s/prezent-dla-niego także polecam sprawdzić w wolnej chwili.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: