Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Relaks dla duszy: gdzie byłam, co zrobiłam, co przeżyłam.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_makar
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 8
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2016, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodziłam po górach i czułam prawdziwe szczęście...
_________________
=Kasia M.=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kryska90
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2017, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie nie byłam w teatrze ale obejrzałam parę sztuk teatralnych na płucie DVD. bardzo lubię teatr ale nie zawsze mam czas na wizytę. Obecnie idę do kina z moim mażeczonym a póxniej spędzamy wekkend na pływalni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 16 Lis 2017, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu z nas od czasu do czas nalezy sie taka chwila relaksu i odpoczynku, tylko nie zawsze chcemy znaleźć na to czas czy środki a bardzo pomaga się to zregenerować. Kiedyś na pewno chciałabym odwiedzić http://bristolbusko.pl/ i skorzystać z ich oferty. Wiem, ze znajduje sie tam spa i centrum medyczne. Oferują wiele zabiegów na ciało i twarz.Z takiego miejsca na pewno wraca sie wypoczętym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 19 Maj 2018, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, każdy z nas preferuje inną formę relaksu. Ja na przykład bardzo lubię teatr - spekakle, tą atmosferę, grę aktorską. Planuję wybrać się do https://teatrkomedia.pl/ w Warszawie. Podobno jeden z lepszych teatrów w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pią 15 Cze 2018, 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast lubię oglądać mecze uśmiech Zwłaszcza imprezy takie jak mundial mnie interesują, dlatego często teraz odwiedzam https://meczyki.net.pl, żeby zobaczyć przynajmniej fagment meczu uśmiech lubię patrzeć równeiż na to jak grają inne kraje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnaKator
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam na świetnej wyprawie. Mini podróż po Bałkanach - piękne widoki, niesamowici ludzie i miłe wspomnienia, które pozostaną ze mną na długi okres czasu. Polecam taki wypoczynek! Powrót z czystą głową i od razu chce się więcej! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sonia_O
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio co tydzień lub co dwa tygodnie korzystam z wycieczek PTTKu. Organizują bardzo ciekawe wyjazdy jedno i/lub dwudniowe w Polsce i zagranicą w bardzo niskich cenach
_________________
"Niczego nie żałuję, czasami po prostu nie było warto"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agamk
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pon 10 Cze 2019, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W weekend byłam na spektaklu "Szalone nożyczki" - polecam uśmiech Dominika Gwit dała czadu ! oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eleonora20
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pon 11 Sty 2021, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niedawno byłam w górach i mieliśmy kiełbasę z ogniska. Zamiast tradycyjnego ogniska było palenisko ogrodowe takie jak te: https://www.cookking.pl/20-paleniska-ogrodowe W 100% zastępuje tradycyjny ognisko. Kiełbaski wyszły wybornie i było pysznie. Szczerze polecam!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Nie 20 Cze 2021, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię dobre książki, jak na przykład ta: https://www.taniaksiazka.pl/pioro-gryfa-kraina-smokow-tom-2-cornelia-funke-p-1534419.html Nie jest to rozrywkowa powieść. Raczej bardziej naukowa. Autor podpowiada jak rozwikłać wiele dylematów i stać się bardziej samodzielnym przy dokonywaniu kluczowych wyborów. Tematyka jest interesująca i zawiera dużo przydatnych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group