Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kupowanie butów w internecie to dobry pomysł?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 21:57    Temat postu: Kupowanie butów w internecie to dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że kupowanie butów w internecie to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie?
Takie buty ze skóry chociażby widziałam w paru sklepach.
Tutaj http://noevision.pl/ masz namiar na jeden.
Masz taniej niż w stacjonarnych, a jak nie trafisz z rozmiarem, to nie ma problemu, żeby wymienić.
To chyba dobra opcja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że tak, ja też pamiętam jak na początku się bałam cokolwiek zamówić, wiadomo płacąc za coś człowiek się zastanawiał czy dany towar dojdzie. Przekonałam sie że warto, często zamawiam dla siebie i rodziny ciuchy i buty, ostatnio to nawet znalazłam promocje na klapki damskie https://butymodne.pl/pozostale-klapki-damskie-butymodne-c19915.p370.html sami zobaczcie jakie ładne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sro 9 Gru 2020, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że dobry pomysł. Ja to nawet klapki dla męża zamierzam kupić przez internet. Skoro jest taka okazyjna wyprzedaż tutaj https://fashionpolska.pl/klapki-meskie/wyprzedaz to szkoda byłoby nie skorzystać. Wprawdzie to zima, ale na basen mu się zawsze przydadzą. No i robi prysznic w pracy codziennie to również dlatego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eschroeder
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 19 Gru 2020, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobry pomysł, jednak trzeba pamiętać, aby dokładnie sprawdzić rozmiarówkę obuwia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 22 Gru 2020, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie jest teraz największy wybór butów, dlatego jak już masz coś kupowac to zdecyduj się właśnie na takie zakupy. Za czymś ciekawym możesz sie rozejrzeć na eCelebrity, bo wiem, ze mają tam fajne buty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią 8 Sty 2021, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych przeciwskazań nie widzęoczko Wygodnie można poprzeglądać oferty, postawić na modne buty, a i też w dobrej cenie. Jest to spora przewaga internetu. Zerknijcie sobie tu na stronkę https://nessi.com.pl/kategoria/botki Proponują tu świetne buty z marki Nessi, ja już mam je wypróbowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group