Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sklep medyczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 5 Sty 2021, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy czego szukamy. Ja np znalazłam takie urządzenie dla osób niepełnosprawnych czy starszych - zobaczcie tu https://pokonaj-bariery.pl/c/schodolazy/nowe/gasienicowe/ To urządzenie wspomaga funkcjonowanie osób niepełnosprawnych w domu i poza nim. Pokonywanie kondygnacji z osobą na wózku jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. W tym sklepie znajdziedzie schodołazy różnych typów. Ale wszystkie są trwałe i funkcjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Wto 5 Sty 2021, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również rozglądam się za sklepem medycznym w sieci, musze kupic sobie kule, co prawda pojedynczą ale mówi sie w liczbie mnogiej Very Happy myślałam o lasce ale laski ortopedyczne odpadają ze względu na wygodę chodzenia. Lepiej mi o wiele z kulą niż z laską.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Wto 12 Sty 2021, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep medyczny który ma naprawdę bogatą ale tez atrakcyjną ofertę to inhalator philips elegance znajdziecie tutaj różne urządzenia i sprzęt taki jak inhalatory ale też wiele artykułów medycznych. Sprawdźcie koniecznie na stronę sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Sob 2 Kwi 2022, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzimy placówkę medyczną np przychodnię to musimy pomyśleć min o urządzeniu do mycia i dezynfekcji. Zobaczcie tu https://www.inmed.pl/oferta/produkty/myjnie-dezynfektory/ Jest to obowiązkowe wyposażenie przychodni, szpitali, klinik. Które stanowi zabezpieczenie przed zakażeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo też możecie zaglądnąć na sklep medyczny Medwil , bo tam też dostaniecie najróżniejszego typu sprzęty i inne artykuły. Możecie ze spokojem dostać tam kompleksowe wyposażenie do gabinety lekarskiego, ale również i różne produkty dla siebie do domu. Laktatory, ciśnieniomierze itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także odwiedzić Sklep Ratownik24. Jest to sklep internetowy z uniwersalnym wyposażeniem medycznym. W ich ofercie znajdziesz takie akcesoria jak na przykład apteczka samochodowa: https://sklepratownik24.pl/apteczka-samochodowa-as-podstawowa-amilado .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 16 Maj 2022, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić wam http://medycznie.com.pl/ . Dla mnie jest to jednak najlepszy sklep medyczny. Ogólnie wybór jest bardzo duży także bez problemu wybierzecie coś dla siebie w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malcolm10
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Maj 2022, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę wyposażyć swój gabinet w odpowiednie oświetlenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 7 Lip 2022, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak, naprawdę warto porównywać ceny w różnych miejscach - mam dowód na to, bo jakiś czas temu szukała środków chłonnych, wkładek, pieluchomajtek i okazało się, że dobry wybór, a przy tym naprawdę najlepsze ceny na takie produkty mają w DOZie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 24 Lip 2022, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W DOZ można również otrzymać darmowe próbki środków higienicznych i sobie przetestować zanim kupimy całe opakowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group