Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pozycjonowanie strony
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
syona
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon 14 Gru 2020, 15:52    Temat postu: pozycjonowanie strony Odpowiedz z cytatem

Hej. Moja żona prowadzi sklep internetowy z biżuterią. Bardzo by chciała by jej strona zyskała dużą ilość klientów, dlatego szukamy profesjonalnej firmy, która nam w tym pomoże. Polecicie kogoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 23 Gru 2020, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszych czasach, marketing internetowy powinien stanowić podstawę, solidne fundamenty na drodze do budowy internetowego imperium Very Happy. Jeżeli macie zamiar skorzystać z tego typu usług i wprowadzić waszą firmę na nowy level, to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę: https://mateuszkozlowski.pl/ - pod tym linkiem. Na pewno nie będziecie zawiedzeni. Polecam sprawdzić w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie takim pozycjonowaniem jak i ogólnie marketingiem internetowym zajmuje się agencja http://web-city.pl/ . Wolałam to zlecić komuś z zewnątrz, bo u mnie w firmie nie mamy specjalistów od reklamy, a właśnie tę agencję mi polecili znajomi którzy już korzystali z ich usług i są zadowoleni. U mnie po kilku dniach też już zauważyłam spore zainteresowanie wśród klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miśkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 63

PostWysłany: Czw 21 Sty 2021, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ta technika średnio się sprawdziła, ale za to pozytywne wrażenie odniosłem po pomocy od http://erzecznik.com.pl/ . Chronią pozytywny wizerunek mojej marki jak i budują wiarygodność, co zdecydowanie ułatwia klientom w decyzji zakupowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pon 1 Lut 2021, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miśkaa napisał:
U mnie ta technika średnio się sprawdziła, ale za to pozytywne wrażenie odniosłem po pomocy od http://erzecznik.com.pl/ . Chronią pozytywny wizerunek mojej marki jak i budują wiarygodność, co zdecydowanie ułatwia klientom w decyzji zakupowej.


To może w jakiś sposób źle pozycjonowałaś? Najlepiej się zgłosic z czymś takim do firm typu webrange. To bardzo dobra agencja, w której zajmują się pozycjonowaniem stron. Mają tam ekspertów od tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdickinson
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Brzuśnik

PostWysłany: Wto 2 Lut 2021, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie stron nie jest wcale takim łatwym zajęciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sob 20 Lut 2021, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim odpowiednio trzeba zaprojektować stronę i zoptymalizować. Znaleźliście już kogoś kto to dla was zrobi. Ja tak postawiłam na tworzenie stron internetowych kościerzyna ale tu nie trzeba wcale szukać kogoś z waszej okolicy, zrobić stronę może wam agencja z dowolnego zakątka świata uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shania04
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Lut 2021, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wdrożyć pozycjonowanie, ponieważ dzięki temu znacznie zwiększymy zasięgi strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carter.camilla
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie jest naprawdę dobrym pomysłem na wzbogacenie się firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balistreri.christian
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Imielin

PostWysłany: Pon 1 Mar 2021, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ramach konsultingu marketingowego https://nueko.com/konsulting-marketingowy/ wykwalifikowani specjaliści przeprowadzają dogłębną, wieloaspektową analizę dotyczącą dotychczasowego funkcjonowania firmy w zakresie działań marketingowych. Konkurencja pomiędzy poszczególnymi firmami w konkretnych branżach jest naprawdę ogromna. Aby dane przedsiębiorstwo mogło w sposób skuteczny walczyć o pozyskiwanie szerokiego grona nowych klientów, musi inwestować w konsulting.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group