Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotowoltaika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fosinski
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 6
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 21 Gru 2020, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Same panele fotowoltaiczne są najczęściej mylone z kolektorami słonecznymi służącymi do podgrzewania wody. Zamontowana instalacja fotowoltaiczna nie potrzebuje czasowych przeglądów technicznych, serwisów czy np. wymiany glikolu, jak ma to miejsce w przypadku kolektorów, co czyni energię słoneczną jedną z najprostszych i najłatwiejszych do uzyskania.
_________________
fotowoltaika Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 22 Gru 2020, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zobaczcie sobie jeszcze na usługi, jakie oferuje firma respect energy. Na prawdę warto, ponieważ oni nie tylko sprzedają tani prąd. Ale również oferują energię, która pochodzi wyłącznie z odnawialnych źródeł. Także macie tutaj pewność, że będziecie żyć zgodnie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lorenzo01
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 22 Gru 2020, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad fotowoltaiką, bo niedługo planuję się budować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chodzi mi to coraz częściej po głowie. Moi rodzice zrobili sobie taką mini instalację na dachu i są zachwyceni, już widzą spore oszczędności uśmiech Jeśli tylko się zdecydujemy to na pewno skorzystamy z oferty firmy Hymon, u nich znajdziecie pełne zestawy i dobre jakościowo inwertery do fotowoltaiki https://hymon.pl/oferta/inwertery/. Wysoka jakość obsługi, rozsądne ceny, indywidualne podejście do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Wto 9 Lut 2021, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesują Cię oszczędności na prądzie to w grę wchodzi tylko inwestycja w fotowoltaikę.
Zerknij sobie tu https://cleanerenergy.pl/ i poczytaj o tym więcej. Na tej stronie naprawdę można się sporo na ten temat dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubjacob
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 9 Lut 2021, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałem się nad montażem fotowoltaiki, ale nie dostałem dofinansowania z gminy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymon_iks3
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 15 Lut 2021, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę w tym roku zamontować u siebie w domu fotowoltaikę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Wto 16 Lut 2021, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie zmniejszyć swoje rachunki za prąd, to może powinniście sie zastanowić nad instalacją paneli fotowoltaicznych na Waszym dachu? Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę instalacje fotowoltaiczne Poznań, ponieważ skorzystałem z niej i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ignacy09gie
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 24 Lut 2021, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałbym założyć instalację fotowoltaiczną jeśli tylko dach mojego domu będzie się do tego nadawał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalację można zrobić nie tylko na dachu, ale też na terenie po prostu, ale oczywiście trzeba mieć do tego kawałek działki uśmiech W tym temacie oni Wam doradzą - https://calma.pl/ . To specjaliści od montażu paneli fotowoltaicznych. U nas zajęli się wszystkim kompleksowo, nie mam najmniejszych zastrzeżeń, także szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group