Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zabudowany taras
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kolor76
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kocham tarasy, tylko trochę mniej niż balkony Very Happy chociaż uważam, że z takimi tematami jednak najlepiej radzi sobie architekt gliwice są spoko pod tym względem, można duuuzo specjalistow znaleźc, nie wiem jak u cb w miescie
_________________
sklep akwarystyczny online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Czw 20 Sie 2020, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślicie nad kupnem markizy na taras, to zajrzyjcie na stronę https://dark-roll.pl/ na niej są podane ważne informacje na ten temat. U nich można także taką markizę zakupić i zostanie ona dowiedziona i zamontowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Nie 20 Gru 2020, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu widziałam u znajomych zabudowany taras. Ścianki aluminiowe - to był ich pomysł i powiem wam, że wygląda to cudownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annette08
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko Biała

PostWysłany: Wto 12 Sty 2021, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lepiej mieć taką markizę, która zacienia tylko część tarasu. W ten sposób pozostawiamy sobie możliwość wyboru: cień albo słońce. Jeśli świeci ono na cały taras, warto zacienić głównie tę strefę, w której się odpoczywa. Jeśli jakiś fragment tarasu przez część dnia jest zacieniony, nie warto zasłaniać go markizą. Ja osobiście zakupiłam markizę w Bielsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sro 10 Lut 2021, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja wam powiem że zabudowany taras u siebie też chcę niedługo zrobić, teraz wybieram meble tarasowe jakie będę na nim miał i tego wszystkiego jest dużo, ofert tyle że nie wiem na jaką się zdecydować. Może wy mi pomożecie z wyborem? Jakie macie u siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group