Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ubrania wygodne
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Nie 20 Gru 2020, 13:05    Temat postu: ubrania wygodne Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam sklep https://byinsomnia.com/pl/100-spodnice ja tam zawsze kupuje super sukienki które są zarówno z dobrych materiałów i w super cenach. Sklep realizuje zamówienia bardzo szybko, w ofercie mamy dużo super projektów które podbiją niejedno serce. Projekty są dopasowane do różnych sylwetek i pasują do każdej kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal_pier
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 22 Gru 2020, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najwygodniejszy jest dres, a jednak nie chodzę w nim na co dzień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pon 25 Sty 2021, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zgadzam się z tym, co napisane powyżej. Nie zawsze można i wypada wystąpić w czymś, co jest wygodne. Czasami trzeba wyglądać naprawdę elegancko. Chociaż można znaleźć ciuchy eleganckie a mimo tego wygodne. Wiem, bo sama na co dzień chodzę w bardziej eleganckich rzeczach. Jeśli o ciuchy chodzi to często zaglądam po nie na modbis.pl . Ostatnio kupowałam u nich bluzkę, ale wybór sukienek na każdą okazję również mają rewelacyjny. Czasem można trafić na fajne promocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid02333
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam nie wiem skąd kupić ubrania. Mnie interesuje meska odzież, odzież sklep online ale naprawdę ciężko znaleźć sklep, który ma ogromny wybór takiej odzieży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewagaj
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 12

PostWysłany: Czw 28 Sty 2021, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sukienki to tylko w www.e-sukienki.pl Szykują się wesela a nie ma gdzie kupować. W sklepie zamawiałam już 2 lata temu i była super więc liczę że i tym razem będzie ekstra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zoska1990
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sty 2021
Posty: 24

PostWysłany: Pią 29 Sty 2021, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuje sukienki na stronie velpa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gadomrafal
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 1 Lut 2021, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wygodny jest mój codzienny ubiór i nie musi to być dres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 1 Lut 2021, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiadomo każdy facet posiada swoją indywidualną kolekcję T-shirtów i absolutnie nic nie zapowiada ewentualnego spadku ich popularności . Koszulki męskie basic znajdziecie an stronie https://ansin.pl/tshirty-meskie . Męską szafę bez kilku klasycznych, T-shirtów można uznać za niekompletną To najbardziej uniwersalny model koszulki, bez którego nie obędzie się wiele męskich stylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdickinson
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Brzuśnik

PostWysłany: Wto 2 Lut 2021, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemal każdego roku stajemy przed tym dylematem! Ślub przyjaciółki, siostry czy brata to okazja podczas której pragniemy zawsze wyglądać stylowo i elegancko. Jednak wybór właściwej sukienki na wesele https://sukienki.pl/sukienki-na-wesele, która podkreśli naszą figurę oraz będzie stosowna do okazji wcale nie jest taki prosty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 3 Lut 2021, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie jest to proste, zawsze mam problem z wyborem sukienki. Czasem też i pożyczam sukienki od znajomych albo i kupuje nowe. W sklepie internetowym https://www.fashion4.pl często można fajne rzeczy znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group