Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Firany na okna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 10 Cze 2020, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że to zależy od wnętrza, jak wygląda wnęka okienna, od jakiej strony światła są okna, jaki jest wystrój itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 16 Cze 2020, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że obecnie odchodzi się od firan na rzecz ozdobnych osłon okiennych. Mam na myśli na przykład rolety rzymskie. Na stronie https://rzymskie-rolety.com.pl/rolety-rzymskie-pomagaja-tworzyc-stylowa-przestrzen-okienna/ znajdziecie więcej informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Wto 30 Cze 2020, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że firanki mogą fajnie dopełnić wnętrze uśmiech Sama kupiłam ostatnio nowoczesne firany do salonu. Sporo osób firany zastępuję roletami, ale według mnie, jeśli dobrze dopasujesz firany do wnętrza to będą wyglądały rewelacyjnie, o wiele lepiej niż rolety uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursula43
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 17 Lip 2020, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepiej postawić na klasykę, czyli gładkie, białe firany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolicie na oknach same rolety czy decyduje się ktoś na zasłony i firany? Ja widziałam fajne firany na stronie https://kasandra.com.pl/firanki-c-3.html tutaj jest ich mnóstwo. Może to komuś się przyda może ktoś szuka ładnych i nowoczesnych firanek. Polecam zajrzeć na stronę i zapoznać się z ich ofertą. ja złożyłam tutaj zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Czw 1 Paź 2020, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście jednak firany się nie podobają. Już raczej wolę postawić na jakieś fajne rolety, jak chociażby te z oferty https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html . Mamy tutaj ogromny wybór zarówno jeżeli chodzi o stylistykę, jak i kolorystykę, a co więcej produkty te cechuje najwyższa jakość wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Pią 6 Lis 2020, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj fundacja sponsorująca plecaki ma świetne produkty. Nosicie plecaki na co dzień czy tylko je bierzecie na wyjazdy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Nie 6 Gru 2020, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portfel na pewno znajdziemy tutaj https://toporzyk.pl/jak-wybrac-odpowiedni-portfel-mlodziezowy/ i będzie to świetny prezent dla naszej bliskiej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula13sz
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 61
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 9 Gru 2020, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że firany pomału wracają. Sama zmieniłam rolety w salonie właśnie na firanki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liliputi
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 49

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dużego wyboru gotowych firan warto odwiedzić sklep internetowy z dekoracjami okiennymi. Jeden z wartych do polecenia oferujący gotowe firany to renomowana marka Firany Bachowice. Od wielu lat regularnie zaopatruję się tam w nowoczesne firany do salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group