Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak rozwinąć swój biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 51, 52, 53  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Czw 26 Lis 2020, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo na pewno nie będzie, ale nikt nie mówił że wszystko będzie dla nas proste i że w ogóle nie będziemy się musieli męczyć. Myślę, że już na samym początku działalności warto jest promować swoje usługi. Tutaj bez wątpienia warto jest skorzystać z pomocy agencji reklamowej http://smac.com.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seweryn
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 92

PostWysłany: Sob 28 Lis 2020, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od razu na myśl nasuwa mi się reklama. Dzięki niej możesz rozwinąć swój biznes i zdobyć nowych klientów, ale też i wypromujesz się, a wiadomo że to jest ważne w dzisiejszy świecie. Mnie we wszystkim co jest związane z reklamą pomaga agencja http://primaverapr.pl/ . Znają się na tym temacie i wiedzą co i jak uderzyć, żeby zwiększyć zainteresowanie moimi usługami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 29 Lis 2020, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kluczową decyzją w etapie rozwoju firmy jest postawienie własnej hali magazynowej, dzięki której będziemy sprawniej załadowywać nasz towar, co zmniejszy czas dostarczenia go do klienta. Przedsiębiorstwo, które świadczy profesjonalnie projektowanie systemów magazynowych jest dobrym miejscem, żeby zacząć rozważania na temat budowy magazynu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 1 Gru 2020, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własny biznes, z pewnością należy też pilnować, odpowiedniej czystości, a aby o to zadbać, konieczne jest wybranie właściwej chemii, tutaj można dowiedzieć się o tym więcej, zwłaszcza gdy rozważa się zakup chemii w drogerii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 1 Gru 2020, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak na początku nie byłam przekonana na reklamy w internecie, ale znajomy podrzucił mi kilka ciekawych materiałów między innymi stronę https://adcookie.pl/ , z której wiele dowiedziałam się o digital marketingu i stwierdziłam, że spróbuję. To była dobra decyzja, ponieważ działania wpłynęły na poprawę wizerunku marki i to też zwiększyło sprzedaż w moim sklepie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hedyr
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 2 Gru 2020, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto jest postawić na dobrą stronę internetową, na https://lepszymarketing.pl/oferta/pozycjonowanie-wroclaw/ znajdziesz fajne rozwiązania w tym zakresie. Taka strona internetowa dobrze się sprawdza i warto jest z niej korzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 2 Gru 2020, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze chciałam mieć własną kwiaciarenkę. Jak to się mówi, ciasne, ale własne uśmiech Zaczęłam od siebie, czyli od zdobycia państwowych kwalifikacji Florysty w szkole Cosinus. Zdobyłam tam też wiedzę z zakresu założenia, prowadzenia własnej działalności. Polecam takie rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Nie 6 Gru 2020, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obecnych czasach sposobów na rozwój swojej firmy jest naprawdę całe mnóstwo. Dostępnych jest coraz więcej nowych technologii. One naprawdę usprawniają prace w różnych branżach. Na przykład taki Bot do rozmowy może śmiało zastąpić pracę człowieka w obsłudze telefonicznej konsumentów. Jest w stanie w tym samym czasie załatwić zdecydowanie więcej spraw, oczywiście w określonym zakresie. Tym tematem warto się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Czw 10 Gru 2020, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwijając własny biznes warto zastanowić się nad współpracą z firmą transportową. Z własnego doświadczenia wiem jakie to ważne. Szczególnie polecam wam firmę http://astonpartner.pl U mnie sprawdziła się rewelacyjnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Czw 17 Gru 2020, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów na rozwój własnego biznesu można mieć naprawdę wiele. Duże możliwości obecnie dają nowe technologie. Jedną z najbardziej obecnie popularnych jest drukowanie przestrzenne. Od jakiegoś czasu skanowanie 3D zaczęło mnie interesować więc szukam wartościowych dla mnie informacji właśnie w tym temacie. Na szczęście artykułów na ten temat nie brakuje. Taki druk daje naprawdę szerokie możliwości w różnych dziedzinach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 51, 52, 53  Następny
Strona 23 z 53

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group