Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dodatki do domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię biel, ale dodaję do niej zazwyczaj jakieś kolorowe akcenty uśmiech A co dokładniej Cie interesuje? Myślę, że świetnym dodatkiem są welwetowe zasłony, potrafią dodać wnętrzu uroku, dlatego u mnie w domu zasłony są niemal w każdym pomieszczeniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Abundawas
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Nie 29 Lis 2020, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem po poradę powinieneś zajrzeć na dywany kalisz. Dość fajny blog z tematami od wnętrzu domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 1 Gru 2020, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany pomóżcie bo już się poddaje, szukam łóżeczka dla mojego synka. Znalazłam w Internecie http://www.pinio.com.pl/oferta/dla-niemowlaka/lozeczko-dla-niemowlaka/, ponoć łóżeczka są bardzo praktyczne, posiadają wszelkie atesty, są wytrzymałe oraz trwałe, co Wy o tym sądzicie? Może ktoś ma takie lub podobne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pią 18 Gru 2020, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy miejsce w salonie, to wydaje mi się że świetnie sprawdzi się tutaj kominek https://www.defrohome.pl/ . Sama taki mam i jestem mega zadowolona. Telewizji praktycznie nie oglądam, tylko siadam wygodnie na kanapie z winkiem lub książką (albo to i to) i się relaksuje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 20 Gru 2020, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnym dopełnieniem każdego domu są dywany, które sprawiają, że nasze wnętrza są pogodne, ciepłe i przytulne. Po ostatnim remoncie sypialni postanowiliśmy za radą przyjaciół znaleźć nasz wymarzony dywan w sklepie internetowym https://panidywanik.pl/124-dywany-do-sypialni. Mają bardzo duży wybór dywanów nowoczesnych i klasycznych, mają dywany do salonu, sypialni, pokoju dziecka, łazienki czy kuchni. Atrakcyjne ceny i bardzo ładne wzory zachęcają do wymiany dywanów w każdym pomieszczeniu. Można również przy większym zakupie liczyć na darmową wysyłkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sro 10 Lut 2021, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz ręczników to koniecznie zerknij sobie tu https://tekstyliowo.pl/ mają naprawdę świetny wybór i dosyć rozsądne ceny więc jest to świetne rozwiązanie dla kogoś kto chce zmian dosyć niewielkim kosztem. Koniecznie sobie sprawdź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pią 12 Lut 2021, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firany i zasłony to zawsze świetna ozdoba która dodaje charakteru wszystkim wnętrzom. Polecam serdecznie https://agmar.sklep.pl/strona-glowna/193-1907-zaslony-kolekcja-motyle-fiolet.html to tutaj znajdziecie piękne zasłony różnego rodzaju firany czy obrusy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 16 Lut 2021, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może taki zegar sobie sprawić https://www.arttor.pl/pl/menu/cyferblat-kreski-267.html ? Co sądzicie o takich rozwiązaniach? Dekoracja, ale jednocześnie niezwykle praktyczna. Oczywiście jestem zdania, że zawsze należy stawiać na solidne i niedrogie pomysły, bo dekoracje od czasu do czasu się zmienia w domu. Właśnie dlatego warto wszystko dokładnie przemyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karo.la
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że w każdym domu w czasie zimnych, jesiennych dni przyda się narzuta lub puchaty gruby koc uśmiech
Takie coś jest bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu według mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
santa.murphy
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wśród modnych barw 2020 roku nie mogło zabraknąć szałwii. Ten delikatny, rozbielony odcień zieleni świetnie współgra z nurtem ekologicznym, uzupełniając go i dopełniając. Wprowadź do wnętrza odrobinę brązu i beżu pod postacią modnych dodatków, takich jak bawełniane i lniane obrusy czy narzuty, żeby stworzyć przytulną przestrzeń.
_________________
Najmodniejsze kolory i trendy we wnętrzach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 6 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group