Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

lampa na biurko
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dagadom
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 29 Paź 2020, 15:57    Temat postu: lampa na biurko Odpowiedz z cytatem

Cześć. Chciałbym kupić mojej córce jakąś ładną lampkę na biurko, ponieważ często wieczorami odrabia lekcje, a oświetlenie w pokoju jest dosyć słabe. Bardzo ciekawą ofertę mają https://malodesign.pl/ jak dla mnie jest to świetna opcja

Ostatnio zmieniony przez dagadom dnia Sob 7 Lis 2020, 12:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert_polok
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 30 Paź 2020, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem najzwyklejszą, ważne żeby świeciła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lampki na biurko można też kupić w sklepie https://kupujledy.pl/pl/22-biurkowe. Warto zerknąć bo wybór jest bardzo duży i myślę, ze ceny też są bardzo konkurencyjne. Duży plus za sympatyczną obsługę oraz bardzo sprawną realizację zamówień uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torphy.lenny
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2021
Posty: 6
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lampy w stylu glamour https://kolory-swiatla.pl/styl/lampy-glamour są dostępne w wielu różnorodnych kształtach i wersjach wykończenia. Kinkiety, modele sufitowe czy świeczniki, gwarantują niebanalny i ozdobny wygląd, który zachwyci zarówno domowników, jak i wszystkich odwiedzających gości. Wysokiej jakości oświetlenie z wieloma kryształami i chromowanymi wykończeniami stworzy przepiękne refleksy świetlne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pią 15 Sty 2021, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o takie lampy, to na rynku faktycznie jest całkiem spory wybór. Osobiście mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://lampykemar.pl/ i sprawdzili tę ofertę. Ja znalazłam tam dla siebie kilka ciekawych lamp, więc i Wam powinno się to udać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cody.murray
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2021, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to nie istnieje podział lamp ze względu na przeznaczenie. Można je klasyfikować na lampy do łazienki lamki nocne, lampy do salonu, ale najważniejsze jest to aby pasowały do naszego wnętrza, podobały się nam stylistycznie no i najważniejsze - spełniały swoją funkcję. Moją aktualnie znajdującą się w sypialni lampę wybrałam tutaj https://lunares.pl/lampy-do-lazienki. Najważniejsze, aby nam się podobało i oświetlało co trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lipinka95
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że pracując czy odrabiając lekcje przy biurku musimy mieć dobrą lampkę i światło, które w szybko nie będzie męczyć oczu. Rolling Eyes Lampka na biurko LED to bardzo dobry pomysł jako dodatkowe oświetlenie w pokoju dziecka. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hilpert.keven
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Pasłęk

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2021, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, żeby lampka była umieszczona po odpowiedniej stronie biurka, w zależności od tego, którą ręką pisze dziecko/osoba korzystająca z biurka. Biurko również powinno być dobrej jakości, dobrane do potrzeb dziecka i umieszczone w odpowiednim miejscu. Pozdrawiam! Very Happy
_________________
jak wybrać odpowiednie biurko dla dziecka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leilani02
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Pią 19 Lis 2021, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na lampkach biurkowych, ale gdybyście szukali oświetlenia do mieszkania to z czystym sumieniem polecam profile led wpuszczane. Dają świetną, neutralną barwę. Można je zamówić np. z tej strony: https://oneled.pl/profil-led-wpuszczany Osobiście jestem z nich bardzo zadowolona, więc może Wam również się sprawdzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że sama ostatnio poszukiwałam jakiś ciekawych propozycji w zakresie oświetlenia. Nie ukrywam, że bardzo spodobały mi się lampy maytoni w elampy.pl i chyba zdecyduje się u nich na jakieś małe zamówienie. Dajcie znać, czy macie jakieś doświadczenie z tą firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group