Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prawnik
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Wto 25 Sie 2020, 15:37    Temat postu: Prawnik Odpowiedz z cytatem

Sprawa o ustalenie opieki na dzieckiem nigdy nie jest łatwa. Tym bardziej nie ma się głowy do wszystkich formalności, szczególnie kiedy samemu nie jest się ekspertem w tej dziedzinie. Cieszę się, że zaufałam kancelarii adwokackiej Justyny Węgrzynowicz-Cichońskiej. Zostałam przeprowadzona przez tą trudną ścieżkę z poczuciem, że mam obok siebie profesjonalistkę, która najlepiej zna się na prawie rodzinnym. Jeśli kiedykolwiek będziecie się borykać z takimi sprawami, to kancelaria adwokackiej Justyny Węgrzynowicz-Cichońskiej jest najsłuszniejszym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pią 28 Sie 2020, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim sprawami jak ustalenie opieki nad dzieckiem to tylko do adwokata Łukasza Węgłowskiego, on się specjalizuje w prawie rodzinnym i wszystko co dotyczy rozwodu i konsekwencji rozpadu małżeństwa a więc także podziału majątku po rozwodzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Wto 1 Wrz 2020, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma korzystała z pomocy pani adw. Moniki Stokowskiej – Bażant, właśnie w związku ze sprawą ustalenia opieki nad dzieckiem i alimentów. Chwaliła sobie profesjonalizm i skuteczność pani Moniki. Myślę, że ta kancelaria adwokacka Szczecin jest miejscem, gdzie na pewno uzyska się niezbędną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Pią 27 Lis 2020, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne podejście ma w tych tematach, trudnych i często skomplikowanych, mec. Cejrowski z Tczewa. Zachęcam do kontaktu, pytaj i zapewne uzyskasz podpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
v33kkk
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 139

PostWysłany: Pon 15 Mar 2021, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele kancelarii, które prowadzą sprawy cywilne np. https://gaworkancelaria.pl/klinika-prawa-rodzinnego/ Tylko zależy, gdzie mieszkasz, bo najwygodniej szukać blisko siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mec. Cejrowskim miałam do czynienia i potwierdzam - mega pozytywne odczucia, skuteczny, konkretny i doświadczony w wielu tematach prawnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 31 Mar 2021, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już kogoś godnego polecenia? Najlepiej udać się do adwokata, a nie szukać pomocy na forach, w artykułach z internetu. Każda sprawa jest indywidualna. Myślę, że tu kancelaria https://adwokatcebula.pl/ będzie dobrym wyborem. Możecie tu również liczyć na porady prawne i profesjonalne doradztwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
servoss
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 5:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie polecam bardzo mocno https://masterlegal.pl/ moim zdaniem to bardzo doświadczeni radcy prawni. Myślałem, że moja sprawa jest nie do rozwiązania w szybkim tempie a tu proszę... poradzili sobie doskonale, a ja poczułem ulgę, bo mój konflikt z prawem był dość poważny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 17:53    Temat postu: kancelaria Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu korzystałam z usług najlepszej kancelarii prawnej, czyli https://ekancelaria.tv/ . Pracują tutaj bardzo dobrzy i sprawdzeni specjaliści, którzy bardzo angażują się w sprawę klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Sro 3 Lis 2021, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo i jego przedstawiciele - najlepszą ofertę dla siebie znalazłem na stronie https://klimkowski-kancelaria.pl/21/wygrane-sprawy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group