Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Samochód zastępczy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pią 27 Lis 2020, 17:07    Temat postu: Samochód zastępczy Odpowiedz z cytatem

Szukasz dobrego samochodu zastępczego? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę Ci polecić tą stronę https://zastepczy.org/tu/tuw-samochod-zastepczy-z-oc/ . Osobiście sam skorzystałem z ich usług, kiedy byłem w potrzebie i muszę wam powiedzieć, że było warto! Zaoferowali mi profesjonalną pomoc!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 3 Gru 2020, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód zastępczy to zazwyczaj można dostać od pomocy drogowej od razu po wypadku. Jest to auto na czas naprawy. Poczytacie o tym więcej na stronie auta zastępcze - na wynajem lub na czas naprawy Poznań Fast-Trans: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/auta-zastepcze/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Wto 15 Gru 2020, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś chciał sprzedać swój samochód to niezłą opcją jest http://www.lider-auto.pl/skup-samochodow-aut-uszkodzonych.php tutaj możecie odsprzedać samochód czy to osobowy czy ciężarowy czy to uszkodzony powypadkowy czy po prostu straty. Polecam tą firmę bo jest rzetelna i sprawdzona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon 21 Gru 2020, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wziąć pod uwagę kilka rozwiązań i spośród nich wybrać najlepszą opcję dla siebie. Ja ostatnio też potrzebowałam samochodu na już, kiedy moje auto spotkało niespodziewaną awarię. Z pomocą przyszła mi wypożyczalnia samochodów Poznań - i to zresztą nie pierwszy raz uśmiech Mają też program lojalnościowy, więc warto wziąć ich pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o temat związany z samochodem zastępczym, to ze swojej strony zdecydowanie polecam wam sprawdzić ofertę: Auto zastępcze z OC sprawcy Link4 Jakiś czas temu sama miałam okazję korzystać z usług tej firmy i jak najbardziej polecam. Byłam bardzo zaskoczona, ze wszystko tak szybko i płynnie poszło, z minimum formlności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka samochodu na wynajem np. na ślub albo inną okazję to polecam https://sexycars.pl/wypozyczalnia-samochodow-sportowych-warszawa/ mają duży wybór fajnych sportowych aut. Odbierając auto było posprzątane, umyte i zatankowane do pełna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group