Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile wydajecie na kawę na mieście?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2020, 10:29    Temat postu: Ile wydajecie na kawę na mieście? Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jak czesto wychodzicie na miasto oraz ile ogólnie kasy wydajecie na kawkę na mieście?

Sama mam wrażenie, ze w ostatnim czasie wydaję za dużo. Aż boję się podliczyć ile....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2020, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wychodzę ze znajomymi, to po to by z nimi pobyć i posiedzieć-coś tam kupuję. Raczej nie zdarza się to 2x w tygodniu, rzadziej, choć w tym tygodniu to były 2x -jedno spotkanie w domu -każdy coś przyniósł,przygotował (suma moja- butelka wina stołowego, ser pleśniowy, szynka jamon serrano opakowanie, kapary- 32zł). Drugie wyjście z osobami które widzę 3, max 4 razy w roku- idziemy na kolacje, ciut alkoholu, składkowa taksówka z centrum-tu jak na mnie poważna kwota na jeden wieczór- ok 130zł w tym kolacja- zupa, drugie, deser).

Zresztą polecam zajrzeć sobie do Home and passion:
homeandpassion.pl/filizanki-do-herbaty-kawy

Nie wiem czy znasz stronę, ale mozna tam dostac ładną porcelane ale równiez kubeczki termiczne uśmiech
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 14 Paź 2020, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie całkiem mało. Mam termos i kubek do kawy na wynos, więc często mam własną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Czw 26 Lis 2020, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co wydawać kasę na kawę na mieście jak można bardzo dobrą kawkę samemu sobie zrobić i wypić w domu. Ostatnio kupiłam sobie super zestaw https://czaskawy.pl/product-pol-1051-Zestaw-prezentowy-mlynek-kawa-ziarnista-Riposso-Exclusive-Brasil-250g.html. Młynek plus kawa. Kiedy chce to sobie miele ziarnana kawę, wtedy kawa wychodzi naprawdę przepyszna i świeża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2021, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio również wolę pić w domu uśmiech
Piękne są takie kubki ceramiczne z ceramiki Bolesławiec:
https://andyceramika.pl/kubki
Na stronie znajdziesz tradycyjne, ale również i bardziej oryginalne wzory ceramiki bolesławieckiej, która jest produkowana w miescie Bolesławiec juz od XIV wieku. I ma bardzo duże tradycje.

Dodam, ze ceramika taka pasuje nie tylko do tradycyjnego wyglądu. W ostatnich latach wprowadzili wiele nowoczesnych wzorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
okruszynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 28

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to prawie w ogóle. Ale wcześniej spodarycznie kupowałam kawę na mieście, chociaż pracuje zdalnie, więc aż tak często się to nie zdarzało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group