Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na ból pleców?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam problemy z kręgosłupem i długo szukałem odpowiedniego leczenia oraz rehabilitacji. Od jakiegos czasu korzystam z usług RTG Łódź , ponieważ poleciła mi ich moja kolezanka. Poki co , jestem bardzo zadowolony, poniewaz widać, ze znają sie na tym co robia oraz posiadaja nowoczesny sprzet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ból pleców chyba obecnie dopada każdego. Ja mam siedząca pracę więc często bolą mnie plecy. Staram się wstawać i pochodzić co jakiś czas ale nie zawsze to wystarcz aby pozbyć się dolegliwości. Ciekawy artykuł o tym co na ból kręgosłupa pomaga najlepiej znalazłam na stronie wibroterapia.com. Tu można poczytać od czego powstaje ból, jak mu zaradzić i jak zapobiegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gulgowski.wyman
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 21 Sty 2020, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ie bagatelizowałabym tego i na pewno poszłabym do specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejah.huels
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 20 Lis 2020, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wśród głównych funkcji kręgosłupa należy wymienić utrzymywanie wyprostowanej postawy ciała oraz ochronę rdzenia kręgowego przed uszkodzeniem. Podstawowym badaniem wykrywającym schorzenia kręgosłupa jest rezonans magnetyczny.
_________________
Tomma Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 23 Lis 2020, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kinesiotaping by Ci pomógł? Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę tę metodę leczenia bólu. Tutaj: https://www.orteo.pl/rolki-5m-17m-31m/oryginal-kinesiology-tape-acutop-dla-skory-wrazliwej-soft-5x5-acutop-tape-gentle zakupisz wszystkie akcesoria niezbędne do tapingu. Warto się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 3 Lis 2021, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa. Ja na pewno mogę już teraz podpowiedzieć Wam, byście zawsze stawiali na jak najbardziej sprawdzone rozwiązania. Pomyślcie nad tym dobrze, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie. Na stronie https://ktomalek.pl/leki-na-bole-miesni-i-stawow/k-1767/1 możecie znaleźć więcej informacji na temat leków na ból stawów, więc może by Wam to pomogło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Allika
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 47

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry też jest Olejek Tulsi Madurai, na zatoki, katar, bóle głowy a jak się doda kilka kropel do kremu czy masła shea służy do smaroania właśnie takich obolałych miejsc. Pomaga na nerwobóle, stłuczenia, na stany zapalne. Ma szereg własciwości leczniczych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda wam się porządna mata masująca Akurat ja ostatnio kupiłam ją w https://medivon.pl/ i jak dla mnie to był doskonały wybór. Ma naprawdę porządne działanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 18 Sty 2023, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług apteki online. Jedną z takich aptek jest https://a-manada.pl/krio-plaster-chlodzacy-z-mentolem-dlugi-termin-waznosci . Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego centrum medycznego w Sosnowcu i okolicach, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://vivomed.pl/uslugi-medyczne/konsultacje-urologiczne/ . W ofercie ich usług znajdziecie najróżniejsze zabiegi związane z andrologią i wiele więcej. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group