Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Projektowanie wnętrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 12 Lis 2020, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że teraz aranżacje domów jednorodzinnych są naprawdę świetne - ładne, funkcjonalne i przemyślane w każdym detalu. Jakbym miała budować dom, to na pewno zdecydowałabym się na pomoc ze strony projektanta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuhic.idella
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2020
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Lis 2020, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygodnym rozwiązaniem są programy do projektowania kuchni i innych pomieszczeń https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/programy-do-projektowania-kuchni-czyli-jak-samodzielnie-zaplanowac-kuchnie-3030.html. Sweet Home 3D to program pełen przeróżnych funkcji, które ułatwią nam aranżację różnego rodzaju wnętrz. Bo tak naprawdę planer ten pozwala nam zaprojektować nie tylko kuchnię, ale wszystkie pomieszczenia w domu czy całe mieszkanie w bloku. Kuchnię (również z salonem) zaplanujemy w nim z najwyższą dokładnością, tym bardziej, że znajdowanie poszczególnych elementów wyposażenia jest banalnie proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Sob 14 Lis 2020, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie remont w Waszym domu, to polecam Wam grazia ceramiche . Według mnie mają świetną ofertę, w której znajdziecie najróżniejsze płyty oraz płytki wykonane z nowoczesnych materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 19 Lis 2020, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie prezentują się także wnętrza loftowe. W artykule http://projektanciwnetrz.com/zakochaj-sie-loftowym-wnetrzu/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Polecam lekturę w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietaewka77
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sob 21 Lis 2020, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja projektuje swój ogród i chce zadbać o wszystko, najbardziej mi przeszkadzają owady, które nie dają spokoju, nawet nie można w spokoju kawy wypić. Co stosujecie by się ich pozbyć, ja myslalam żeby kupić lampy owadobójcze jednak nie wiem, jak one się sprawdzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pią 27 Lis 2020, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak zapatrujecie się względem doboru kolorów ścian, względem mebli, na przykład co by pasowało do szarej sofy? W tym poradniku to opisano: http://piekniejszydom.pl/jaki-dobrac-kolor-scian-dodatkow-do-szarej-sofy, a sądzę, że w sieci nie brakuje podpowiedzi, które byłyby w stanie bardzo pomóc przy aranżacji całego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_89
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sob 12 Gru 2020, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam sprawdzonej firmy, która wykonuje projektowanie mebli 3d. Zależy mi na szybkim terminie realizacji. Niedawno znalazłam w Internecie firmę Pj-meble. Czy ktoś korzystał z ich usług? Czekam na opinie http://www.pj-meble.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Wto 15 Gru 2020, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeśli chcecie otworzyć własny sklep np. z odzieżą to także warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą wam jak najlepiej zaprojektować swoje wnętrze, aby wszystko było funkcjonalne i przyciągało klientów. Zajrzyjcie na stronę https://ergostore.pl/oferta/aranzacja-i-projektowanie-wnetrz-sklepowych/ i zobaczcie jakie rozwiązania proponuje wam firma Ergostore, która jest specjalistą w tej dziedzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasami nie mogę zdecydować się na wystrój wnętrza. Myslałam w zasadzie nad skorzystaniem np. z uslug https://visionstudio.com.pl/wizualizacje-3d/. Projektują super, z wyczuciem i ze sporym stylem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Neczk
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztują takie usługi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group