Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Każdy może pozwolić sobie na medycynę estetyczną?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gimoczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 29

PostWysłany: Wto 16 Cze 2020, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak pod warunkiem, że będzie to w granicach rozsądku. Jestem teraz też umówiona do kliniki https://magnopere.pl/ na powiększanie i modelowanie ust. Sporo klientek poleca więc ufam z resztą ponad 10 letnie doświadczenie mówi samo za siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Czw 27 Sie 2020, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, ze tak, dlatego, że na przykład jest taka znana i renomowana klinika SkinClinic, która oferuje wyjątkowo przystępne ceny za wysokiej jakości zabiegi. Będę niedługo ich pacjentką, ponieważ chcę skorzystać z zabiegów ujędrniających i modelujących ciało. Jestem pewna, że wszystkie procedury są bezpieczne i skuteczne. Klinika ma coraz więcej i to wyłącznie zadowolonych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2020, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Ja ostatnio wybrałam rzadko spotykane zabiegi Accent Prime. Są to zabiegi, które umożliwiają modelowanie sylwetki, a także ujędrnienie skóry twarzy i ciała. Na stronie Neonii: https://neonia.com.pl/endermologia/accent-prime/ znajdziecie wszystkie informacje na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2020, 22:49    Temat postu: Regilarnie! Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest dla ludzi, a medycyna estetyczna już w ogóle w końcu najważniejsze, jest to żeby dobrze czuć się w swojej skóry. Ja jestem stałą bywalczynią Wolfinger CLinic w Krakowie, wspaniałe miejsce i profesjonalny personel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście każdy kto odczuwa potrzebę poprawienia czegoś w swoim wyglądzie, Osoba musi być pełnoletnia aby samodzielnie móc decydować nad swoim wyglądem. W razie jakichkolwiek wątpliwości polecam udac się na ulicę Złotą w Warszawie do kliniki https://www.elite.waw.pl Na konsultacje w sprawie możliwych zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2020, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem lepiej postawić na operacje plastyczne. Na pewno dają one konkretniejsze efekty. Jedną z takich operacji jest plastyka ramion lublin, o której poczytacie tu: https://zagielmed.pl/oferta/opisy-zabiegow/chirurgia-plastyczna/konczyny-gorne/plastyka-obwislych-powlok-ramion/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka737399
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 59

PostWysłany: Czw 29 Paź 2020, 0:57    Temat postu: Medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

Od czasu do czasu można sobie pozwolić! Ja także bywam w dr Wolfinger Clinic, często mają jakieś fajne promocje na zabiegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medycynaestetyczna
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 10 Lis 2020, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w miarę możliwości każdy powinien dbać o siebie. Moim kompleksem przez długi czas były plamy pigmentacyjne, dlatego terapia na przebarwienia okazała się strzałem w dziesiątkę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sro 11 Lis 2020, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jak ktoś chce poprawić swój wygląd to jak najbardziej powinien skorzystać z medycyny estetycznej. Wszystko z rozwagą oczywiście, tutaj https://shar-pol.pl/produkty/urzadzenia-sprzet-do-medycyny-estetycznej/ możecie zobaczyć jakie urządzenia stosuje się do takich zabiegów i operacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej, miała problemy skórne. Warto było, naprawdę! Polecamy każdemu
shoow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group