Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna pod suknię ślubną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponczochy samonośne rzeczywiscie nie spadaja (przynajmniej mi Very Happy ) one maja taki silikon co sie trzyma nozki lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 332
Skąd: Suwalszczyzna

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam pończochy, ale chociaż ślub był 19.09 to pod suknią było mi tak ciepło że w środku wesela i pończochy zdjełam i halki. Bo już zemnie leciało...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 332
Skąd: Suwalszczyzna

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc czym mniej pod sukienką tym lepiej bo i tak będzie strasznie ciepło smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

absolutnie nie chodzilo mi o ponczochy. Samonosne nosze, mialam podczas studniowki i swietnie sie trzymaly. takich do pasa do ponczoch nigdy nie nosilam i ryzykowac w dniu slubu nie bede, chyba ze wczesniej to przetrenuje..

A na mysli jak najbardziej mialam rajstopy. Ja mam dlugie nogi, nie za chude i nawet najwiekszy rozmiar rajstop jest dla mnie przykrotki.. Wiec powoli sie zsuwaja w dol.. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii ma rację, rajstopy są niewygodne gdy się dużo tańczy, ja nie jestem ani wysoka ani krągła, ale też ich nie lubię ostatnio na 2 weselach miałam właśnie pończochy samonośne i było mi o wiele wygodniej:)
Na swój ślub i wesele też mam zamiar właśnie takie włożyćuśmiech
Większy problem ze stanikiem żeby dobrze dopasować ;/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta - musisz sie wybrac do dobrego sklepu gdzie ekspedientka ci dobierze wlasciwy rozmiar.. Albo sama szukaj wg internetopwych instrukcji czyli dopasowany obwod i dopasowana, ale nie ciasna miseczka (gdzies czytalam takie liczbowe wyliczenia.. mierzy sie obwod pod biustem i w najszerszym miejscu i roznica tych wymiarow costam mowi ale nie pamietam co..). Ja nigdy w to nie wierzylam i kupowala biustonosze dopasowane miseczką.. a ciezko utrafic oba wymiary ok. I coz.. teraz juz wiem ze miseczki mialam zbyt male (DD niby ale powinnam nosic jakies G wg tych wyliczen + opinii profesjonalistki Shocked ) a obwod znow mialam za luzny..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Pią 6 Lis 2009, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja znowu mam tendencję do kupowania za dużych staników, bo zawsze stwierdzam, że jak przytyję to piersi też lol ogólnie powinnam mieć 80C a kupuje 90 D;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 6 Lis 2009, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mialam bardzo dopasowana sukienke z b. cienkiego materialu, wiec musialam miec ponczochy samonoski i to b.delikatne, sa megawygodne i bynajmniej nie spadaja:) Poza tym rajstopy sa fatalne do slubu, niech wam ktos zdejmie podwiazkke na weselu a tu takie rajciochy...a feeee
Confused
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 6 Lis 2009, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowane tak dla pończoch!wykrzyknik Rajstopy to jest w ogóle jakieś nieporozumienie, elektryzują się, ciągną się na tyłku albo spadają . Dodatkowo w pończochach jest większy przewiew a to pod sukienką (zwłaszcza latem) jest bardzo istotne myślę. Dodatkowo nie zastanawiamy się gdzie się one kończą, czy się wbijają w ciało tworząc fałdkę (bo jakiebyśmy nie były one się zawsze w coś wbiją).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 332
Skąd: Suwalszczyzna

PostWysłany: Pią 6 Lis 2009, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że rajstopy przegrywają... Pończochy są o wiele lepsze nie tylko według mnie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Następny
Strona 41 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group