Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opalenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić nawilżający krem brązujący do ciała magic Bronze od Bielendy. Oczywiście przetestowałam i nawet na białych ciuchach nie zostawia śladu. Zawiera masło kakaowe i wit. E. Ekstra się wchłania i nie ma plam na skórze po nim uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata0101
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 21

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 9:25    Temat postu: Re: Opalenie Odpowiedz z cytatem

ladyinred napisał:
Kobietki jakie macie pomysły na przyciemnienie karnacji na ten jedyny dzień, jeżeli podobnie jak mnie Bozia obdarzyła was wręcz chorobliwie wyglądającą bladą cerą?
Solarium? <jeśli tak to optymalnie ile razy pójść?>
Samoopalacz?

Wg mnie to makijaż jest najlepszym rozwiązaniem. Po solarium będziesz żółta, samoopalacz nie wiadomo jak wyjdzie. A makijażem możesz kombinować jak chcesz.



________________
https://dermestetic.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 5 Lis 2020, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dajcie spokój, moja cera nie lubi się opalać, w ogóle, nic. Muszę się kryć jak eskimos i mnie to denerwuje. Ale mam na to sposób - zapiszę się do J'ADORE INSTYTUT https://jadoreinstytut.com/warszawa/opalanie-natryskowe/opalanie-natryskowe-sun-fx/ na opalanie natryskowe. Koszt 110 zł jak na centrum Warszawy jest niski, a efekt 2 tygodnie aż się utrzymuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Czw 4 Mar 2021, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo nie lubię się opalać. jest to dla mnie nudne i męczące, a w dodatku najczęściej kończy się oparzeniem słonecznym. Właśnie dlatego najczęściej korzystam z samoopalaczy, a najlepiej spisują się te od: https://tanexpert24.pl/ . Dają naprawdę naturalnie wyglądającą, równomierną opaleniznę bez smug. Długo szukałam takich kosmetyków, ale znalazłam je właśnie tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
austen53
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Komorniki

PostWysłany: Sob 13 Mar 2021, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym produktem jest samoopalacz St.Tropez który w ogóle nie zostawia plam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Sro 16 Cze 2021, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można się opalać ale trzeba robić to z głową. Bardzo ważne jest chociażby to, aby używać kremów do opalania z filtrem. Tutaj znajdziecie najróżniejsze kosmetyki do opalania: https://lavandin.pl/pl/menu/kosmetyki-do-opalania-875.html .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Wto 29 Cze 2021, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepi983 napisał:
Bardzo nie lubię się opalać. jest to dla mnie nudne i męczące, a w dodatku najczęściej kończy się oparzeniem słonecznym. Właśnie dlatego najczęściej korzystam z samoopalaczy, a najlepiej spisują się te od: https://tanexpert24.pl/ . Dają naprawdę naturalnie wyglądającą, równomierną opaleniznę bez smug. Długo szukałam takich kosmetyków, ale znalazłam je właśnie tutaj.


tak tak! One są bardzo fajne. Najlepiej kupić piankę i balsam i po skorzystaniu z pianki "podtrzymywać" efekt balsamem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale można mieć ładną opaloną skórę bez konieczności leżenia na słońcu. Tutaj https://alkmie.com/ sobie zerknijcie. Są tam bowiem kosmetyki, które nadają opaleniznę. Myślę, że warto się zdecydować na takie rozwiązanie. Ma ono bowiem wiele zalet. Poza tym jest niezwykle bezpieczne. Na stronie mają również wiele innych kosmetyków dopasowanych do konkretnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Pią 2 Lip 2021, 13:40    Temat postu: opalanie Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrała solarium, teraz mają fajne łózka brązujące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stanbara
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lip 2021
Posty: 14

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie mogę opalić zawsze taka blada. Co poradzicie mi na to? Słoneczko mnie chyba nie kocha.
_________________
gąsienice gumowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Następny
Strona 62 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group