Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apteka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jusnan
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 3 Paź 2018, 22:06    Temat postu: Apteka Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo często bolą mnie stawy i szukam jakiegoś dobrego środka który ukoi ten ból. Na https://aptisan.pl/ znalazłem maść fastum. Czy waszym zdaniem pomoże mi? Może wy mi coś doradzicie odnośnie takich bólów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 4 Gru 2018, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieją najróżniejsze leki bez recepty, które mogą pomóc Ci na bóle stawów. Najlepiej zajrzeć do sieci i porównać ze sobą różne lekarstwa. Dzięki temu łatwiej Ci będzie wybrać konkretną opcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zzawodnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 5 Gru 2018, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszedłbym do fizjoterapeuty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sprawdzoną aptekę to ja polecam sieć DOZ. Od lat robię u nich zakupy i jestem zadowolona. Już od dawna realizują e-receptę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Nie 1 Lis 2020, 20:58    Temat postu: temperatura Odpowiedz z cytatem

czasem stawy bolą podczas choroby, dlatego warto zmierzyć temperaturę ale nie byle jakim termometrem, ja używam takiego ze strony diagnosis na podczerwień i jest swietny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pon 2 Lis 2020, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupię coś na osteoporozę? Nie wiem, może tutaj https://calperos.pl/profilaktyka ? Przeglądałem różne fora i często pojawiał się ten link. Podobno informacje tam zawarte są sprawdzone, leki tanie, a porady niezwykle przydatne. Zgodzicie się z tą powszechną opinią?
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 17 Gru 2020, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeślli szukacie leków bez recepty, przeciwbólowych czy innych to sprawdźcie oferty tej apteki internetowej tu https://www.e-zikoapteka.pl/ Jest to bardzo dobrze zaopatrzona apteka. Spokojnie można zobaczyć wszystkie propozycje, sprawdzić składy. A poza tym zakupy w inernetowych aptekach są bezpieczne i nie tracimy czasu na kolejki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 31 Lip 2021, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to ważna rzecz. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania, dlatego też śmiało powinniście powinniście sprawdzić, jak w Waszym przypadku może zadziałać węgiel aktywowany. Jeśli chcecie oczyścić organizm, to koniecznie weźcie to już teraz pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak ze słuchem u waszych dziadków? Często w podeszłym wieku jest z tym problem i to spory. Sprawdźcie sobie dlatego też stronkę https://aparaty-sluchowe.info/badania-sluchu/ i proponowane tu badania słuchu, warto o to zadbać, szczególnie że jest opcja na bezpłatne badanie słuchu. W tym miejscu od razu będziecie mogli kupić porządny aparat słuchowy, a na taki zakup można dostać dofinansowanie i to spore. Takie urządzenia nie są tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 8 Paź 2021, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja, pozostając w temacie seniorów - nie wiem czy słyszeliście o tej akcji zniżkowej dla seniorów w dozie, bo ja dowiedziałam się o niej późno, dopiero niedawno a podobno obowiązuje już od roku. Seniorzy mogą w DOZie kupić swoje leki ze zniżką, całe 20% - w godzinach od 8 do 12.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group