Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wspólny tatuaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dessie65
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając tatuaże uważam, że nie jest to najlepszy pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 15 Gru 2020, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla mnie pomysł jest kapitalny uśmiech też zrobiłam sobie taki wspólny tatuaż z meżem na 5 rocznice ślubu uśmiech to jeden z moich ulubionych na ten moment uśmiech A jesli chodzi o konkretne studio to polecam szczególnie Jah Love Tattoo w Warszawie https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/?fref=ts. super tatuaże, doświadczony zespół, niepowtarzalny klimat uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 239

PostWysłany: Pią 15 Paź 2021, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł może i fajny ale w razie rozwodu taki tatuaż będzie nam tylko wadził, moja znajoma miała taką sytuację, na szczęście z pomocą przyszli oni https://tattooless.pl i bezpiecznie usunęli tatuaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kankonada napisał:
Nie zdecydowałabym się


My z żoną mamy wspólny tatuaż. Polecam.

Studio tatuażu które polecam do wykonania to https://www.luckyseven.pl/


Ostatnio zmieniony przez Kazikdobry dnia Nie 8 Sty 2023, 11:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Wto 8 Lut 2022, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doti napisał:
a dla mnie pomysł jest kapitalny uśmiech też zrobiłam sobie taki wspólny tatuaż z meżem na 5 rocznice ślubu uśmiech to jeden z moich ulubionych na ten moment uśmiech A jesli chodzi o konkretne studio to polecam szczególnie Jah Love Tattoo w Warszawie https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/?fref=ts. super tatuaże, doświadczony zespół, niepowtarzalny klimat uśmiech


też znam i jak najbardziej polecam jah love tattoo uśmiech pierwszy raz trafiłam tu mniej wiecej 2 lata temu, najpierw do Kingi, potem do Anety a obecnie do Mai uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest jednak zapisać się do 13 Tattoo Studio. Tutaj tatuaże wykonywane są bardzo fachowo, dodatkowo atmosfera jest miła, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joana82
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Straszyn

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspólny tatuaż jeszcze ok o ile to nie są wasze imiona. Mimo wszystko zawsze można się rozstać, a tatuaż zostaje :-p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 21 Gru 2022, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie mam nic przeciwko tatuażom - bardzo mi się podobają. Niektórzy je robią nawet niczym arcydzieła - są niesamowite. Ostatnio nawet sama zastanawiam się nad tym czy nie wykonać sobie tatuażu... Ale nie wiem w ogóle jak się do tego przygotować - jak ubrać się na robienie tatuażu ? Co radzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group