Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

catering dietetyczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzasta
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto 6 Paź 2020, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kornel_err napisał:
Moja żona wykupiła sobie taki catering, więc będę widział, jak to wygląda

i co? jak? zadowolona? uśmiech
Ja jestem, jakby nie była zadowolona z tego co zamówiła, to niech sprawdzi https://powermeal.pl/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie kupuje catering Margaret z Wrocławia i nigdy się nie zawiodłam. Pyszne jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już tak jesteśmy w temacie, chciałbym was zapytać o dietę wegańską. Czy ktoś z was może już ją stosuje? Ostatnio miałem okazję rozmawiać z koleżanką, która właśnie tę dietę stosuje. Bardzo ją rekomenduje i polecała mi poczytać więcej na jej temat. No właśnie czytałem https://www.herbaya.pl/zdrowie-z-natury/abc-diety-weganskiej-zasady-zalety-jadlospis o tym. Jednakże chętnie poznałbym także waszą opinię. Co o tym sądzicie, warto stosować? Dzięki za podpowiedzi, na pewno się przydadzą! Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 2 Lis 2020, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dieta pudełkowa jest zdrowa. Nie słyszałam, żadnych negatywnych opinii na ten temat. Sama planuje skorzystać z usług https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/zabrze . Bo chciałabym lepiej zadbać o swoje zdrowie, a przy okazji schudnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pazeh
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 39

PostWysłany: Pon 2 Lis 2020, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest w mieście sporo ofert na catering dietetyczny np. https://fitking.pl/ i choć nie korzystam, bo mam kochaną kobietę, która zawsze mi gotuje to wiem, że któregoś razu tak na próbę na miesiąc zobaczę co z tego wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba w większości miast można znaleźć sporo oferty tego typu. Niemniej jednak mnie osobiście bardzo kusi dieta Sirtfood z https://primafoodcatering.pl/dieta-sirtfood/ . O ile dobrze kojarzę, stosowała ją Adele i jak wiemy wygląda teraz rewelacyjnie. Może i mnie pomoże w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Niestety jak do tej pory wszystkie stosowane przeze mnie diety, nie przynosiły fajnych efektów, a co gorsza efekt jo-jo sprawiał, że stracone kilogramy wracały z nawiązkąsmutny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 18 Maj 2021, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catering dietetyczny to naprawdę dobra opcja, gdy nie mamy czasu na samodzielne przygotowywania posiłków. Jeśli ja miałabym polecić Ci jakąś konkretną firmę, byłby nią Warszawski Wikt. Ma sporą ofertę, spośród której każdy może znaleźć coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marinek22
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob 22 Maj 2021, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie sądziłem, że zdecyduje się na catering dla dziecka. Musiałem jednak zacząć z niego korzystać, ponieważ mam ostatnio bardzo mało czasu na gotowanie a chcę jednak aby moje dziecko zdrowo się odżywiało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacek_8wu
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie 23 Maj 2021, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem przez jakiś czas taki catering, ale potem zaczęła się pandemia i wróciłem do samodzielnego gotowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postawiłam na catering indywidualny i nie żałuję, teraz nie martwię się że nie mam czasu na gotowanie, a zawsze mam coś smacznego do zjedzenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group