Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 16 Paź 2020, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to zawsze jest spory problem. Mamy wiele pytań, nie mamy odpowiedzi i tak to wygląda. Dlatego ja jestem zdania, że należy pomyśleć przede wszystkim o tym, co możemy zrobić dla siebie i czego wcześniej dowiedzieć się możemy. Na pewno jest wiele takich spraw. Jak dobrać zestaw hydroforowy? Czy on jest drogi? Jak to zaplanować ? To tylko podstawowe pytania, dotyczące tylko jednego elementu.

Ostatnio zmieniony przez dyzio69 dnia Pią 15 Lip 2022, 7:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_eff
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 16 Paź 2020, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój dom jest na etapie wznoszenia się w górę, jednak dowiedziałem się, że część ekipy budowlanej musi udać się na kurs http://szkoleniamm.pl/kurs-montera-rusztowan/ żeby móc montować rusztowania. Trochę to opóźni wszystkie prace, ale przynajmniej przebiegną one bezpiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Czw 22 Paź 2020, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście na etapie budowy domu, to warto go wyposażyć go w wentylację. Taki system zadba o cyrkulację i jakość powietrza w każdym pomieszczeniu. Wiadomo, że wentylacja wymaga regularnych konserwacji, aby mogła służyć latami. Tutaj możecie poczytać ciekawy artykuł: https://www.wentylacyjny.pl/2054-1-1-specjalisci-od-czyszczenia-wentylacji--gdzie-ich-szukac.html, który jasno mówi, na co zwracać uwagę, wybierając ekipę do czyszczenia wentylacji. Kiedy z mężem zlecaliśmy taką usługę, ten artykuł bardzo nam pomógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Pią 23 Paź 2020, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiesz na domy drewniane z montażem? Oferta jest od firmy https://wakodomy.pl/ która w tym temacie ma spore doświadczenie, a przede wszystkim wykonała wiele ciekawych domów. Możesz im w pełni zaufać, oni zadbają o te kwestie w stu procentach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spinka.haleigh
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 25 Paź 2020, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy komuś z Was udało się kupić gotowy dom od dewelopera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koelpin.ned
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Lis 2020, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużym wyzwaniem podczas budowy jest znalezienie dobrego dostawcy materiałów budowlanych, który zapewni nam produkty wysokiej jakości w dobrej cenie, a także ich transport na wskazane miejsce.
_________________
zaprawa murarska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikita74
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 17 Lis 2020, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu wymaga zastosowania wysokiej jakości materiałów budowlanych. Warto w tym celu sprawdzić ofertę firmy, która dostarcza beton towarowy Bielsko. Dodatkowo, posiadają oni odpowiedni sprzęt umożliwiający pompowanie betonu w wyznaczone miejsce, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ większość ludzi nie posiada tego typu maszyn.

Ostatnio zmieniony przez nikita74 dnia Czw 10 Gru 2020, 13:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eleonora20
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pią 20 Lis 2020, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już będziecie mieli dom to warto zajrzeć do ogrodu, a w nim ciekawą opcją jest palenisko takie jak tutaj: https://www.cookking.pl/menu-glowne/30-palenisko-ogrodowe-bali-70cm.html Wieczorami w sezonie wiosna-wczesna jesień super sprawa zasiąść przy ogniu w przyjaciółmi lub bliskimi i rozmawiać i gawędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 24 Lis 2020, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dom mam już wybudowany i teraz czas na zakup dla niego polisy ubezpieczeniowej, chciałem spytać czy mi jakąś polecicie? Kolega mówił że on tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci wykupił i jest zadowolony. Fajnie jakby warunki był atrakcyjne i składka nie wysoka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cygre
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 18 Gru 2020, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że podczas budowy domu warto jest zwrócić uwagę na takie rzeczy przede wszystkim jak wentylacja. Ostatnio sporo w internecie czytałem na temat tego, dlaczego warto zadbać o wentylację w domu i powiem wam, że dowiedziałem się naprawdę wielu ciekawych rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group