Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wywoływanie zdjęć

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klika
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sie 2020
Posty: 20

PostWysłany: Wto 13 Paź 2020, 14:59    Temat postu: wywoływanie zdjęć Odpowiedz z cytatem

wywoływanie zdjęć
Fotografia dla kogoś jest hobby, hobby. Dla kogoś-działalnością zawodową i środkiem zarobkowym. A ktoś po prostu uwielbia fotografować jasne chwile z życia swojego i swoich bliskich. Dlatego drukowanie zdjęć zawsze było i będzie poszukiwane.
U nas możesz zamówić wywoływanie zdjęć
W końcu chcę, aby zdjęcia były nie tylko na komputerze lub dysku flash USB. Czasami istnieje pragnienie, aby" w staromodny sposób " zdobyć album ze zdjęciami, położyć go na kolanach i przypomnieć sobie chwile zapisane na zdjęciu. Aby album nie był pusty i wypełniony treścią, musisz wydrukować zdjęcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dowadop66
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie 26 Gru 2021, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że na prawdę dobrze by się o tym rozmawiało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 15 Lut 2022, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubicie robić zdjęcia? Ja na razie lubię, a też powoli można powiedzieć, że jest to moje hobby. Od hobby to źródła zarabiania na życie to już też nie daleko. NA pewno też ważny jest tu porządny sprzęt do robienia zdjęć. Myślę, że aparaty fotograficzne cyfrowe na razie powinny wystarczyć, lustrzanka to pomysł na przyszłosć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teresa_w7
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2022
Posty: 1
Skąd: Poland

PostWysłany: Czw 17 Lut 2022, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miękkie rozproszone światło - słońce za chmurami. Tutaj wszystko jest proste - o każdej porze dnia słońce może schować się za chmurami. We wszystkich letnich strzelaninach weselnych spacer najczęściej przypada w najbardziej nieodpowiednim czasie - od 12 do 16 - słońce jest w zenicie, światło jest tak ostre i niewygodne, jak to tylko możliwe.
_________________
bonus za rejestrację https://polskikosz.pl/czym-sa-kasyna-spolecznosciowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina2023
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2023
Posty: 34

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 14:24    Temat postu: wywoływanie zdjęć Odpowiedz z cytatem

świetne zdjęcia znajdziesz na: https://www.gdziewesele.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group