Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sklep zoologiczny prośba o opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pią 5 Maj 2017, 11:33    Temat postu: Sklep zoologiczny prośba o opinie Odpowiedz z cytatem

Hej
Większość z kręcących się po tym forum zapewne posiada w domu jakiegoś zwierzaczka. Na ogół będzie to piesek lub kotek. Jak zaopatrujecie się w karmę dla waszych pupili? Czy robicie zakupy w internetowych sklepach zoologicznych?
Bardzo będzie nam miło, jak odwiedzicie nasz internetowy sklep zoologiczny i podzielicie się z nami swoimi opiniami!
Sklep oferuje bogaty asortyment, a w nim między innymi:
- karmy dla psów
- karmy dla kotów
- pokarmy dla gryzoni
- pokarmy dla ptaków
- zabawki dla zwierząt, np. psów
- artykuły pielęgnacyjne
oraz wiele, wiele innych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2020, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja specjalnie zamawiam w sklepie https://cziko.com.pl/ żeby kurier mi wnosił karmę na moje 3 piętro. xD Wiem, jestem okrutna, ale trzeba sobie jakoś radzić w życiu. xD Poza tym w tym sklepie mają ulubioną karmę mojego psiaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2020, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karme to ja zamawiam specjalnie przygotowana od Psiego Bufetu uśmiech Dostarczaja do domu diete pudelkowa dopasowana do potrzeb danego psa. Wystarczy na ich stronie wypelnic ankiete, wybrac pakiet i specjalisci zajma sie reszta uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Wto 13 Paź 2020, 2:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mojego psa wszystko jestem w stanie zamówić przez internet. Sklep John Dog jest dobrze zaopatrzony w akcesoria i karmę dla psa. Mają nawet piękne ubranka dla psiaków. Swojemu Timonowi zamówiłam u nich kurtkę przeciwdeszczową https://johndog.pl/produkt/lekka-przeciwdeszczowa-kurtka-dla-psa-john-dog-black/. Jest idealna na jesienną pogodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donavon85
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 3
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim zamawiam karmę oraz inne naturalne gryzaki z tego sklepu https://www.petmex.pl/naturalne-gryzaki/ogon-wieprzowy.html. Psy kochają gryźć i rzuć. W ten sposób poznają świat, redukują stres, zajmują swój czas, dbają o uzębienie. Gryzienie jest dla nich czynnością zupełnie naturalną i istotną dla zachowania zdrowia. Zamiast gniewać się na pupila, ponieważ ten znowu obgryzł nasze ulubione skórzane buty, lepiej podarujmy mu naturalne gryzaki. Mój golden retriever uwielbia ogon wieprzowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest mi cokolwiek o tym sklepie powiedzieć, ale ja również zamierzam w niedługim czasie otworzyć mój sklep. Jak widziałam już na stronie https://www.dotpay.pl/ to jak najbardziej sama kwestia posiadania dobrych płatności online jest niezwykle ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 15 Cze 2021, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zakupy robię zazwyczaj online bo jest to po prostu wygodne. Jednak moim ulubionym sklepem jest Tukan24. Znajdziecie go pod adresem https://www.tukan24.pl/ . Mają w ofercie wszystko, co może być Wam potrzebne dla Waszych pupili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rajt
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro 16 Cze 2021, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką karmę dla kota polecacie?

---
wino włoskie zakupy online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sob 25 Mar 2023, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim to my sami musimy zdecydować się na to w jakim sklepie zoologicznym chcemy robić zakupy dla naszych pupilów. Jak dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest na pewno kupowanie wszelkich rzeczy w https://sklep.zoo-mar.pl/ i myślę, że to jest oczywiście bardzo dobra opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2023, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam również zapoznać się z ofertą sklep zoologiczny wrocław Jest to jeden z niewielu sklepów zoologicznych posiadających tak różnorodny, kompletny asortyment dla psów i kotów. Ja regularnie zamawiam stąd dla swoich zwierzaków jedzenie oraz preparaty pielęgnacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group