Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Żywienie w przedszkolu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
werka091
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 66

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2020, 10:43    Temat postu: Żywienie w przedszkolu Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Wiecie może jak wygląda sprawa żywienia w przedszkolu? Jest możliwość wynajęcia cateringu? Koleżanka poleca mi https://www.wikt.pl/aktualno%C5%9Bci/155-zywienie-w-przedszkolu-szkole-w-placowkach-zbiorowego-zywienia. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2020, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak my słaliśmy małego do przedszkola, to było menu do wyboru. Nie jakieś rozbudowane, ale kilka opcji było, między innymi wegetariańska. Dostawał głównie domowe posiłki, ziemniaki, mięsko i kompot do picia albo kawa zbożowa. Odpowiedni dobór diety i ostrożność są tutaj wskazane, ponieważ radykalna zmiana sposobu i składu pożywienia może prowadzić do dolegliwości jelitowych takich jak nawet biegunka! Sprawdźcie tutaj https://www.acidolac.pl/brzuszek-i-jelita/co-na-biegunke-lub-wymioty-dieta-dla-dziecka jak można uratować sytuację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
larkin.gregg
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2020, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każde dziecko przepada za jedzeniem serwowanym w przedszkolu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 12 Paź 2020, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka nie znosiła jedzenia w przedszkolu. Była tam uważana za niejadka, a w domu jadła normalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka091
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 66

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2021, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym cateringiem, który dostarcza do przedszkoli i żłobków jest Kanzeon :) Mogę szczerze polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rajjagody122
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 12

PostWysłany: Pią 23 Kwi 2021, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas dostarcza catering Kanzeon, wszystko świeże i pyszne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka091
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 66

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 9:01    Temat postu: żłobek chorzów Odpowiedz z cytatem

Tam gdzie chodzi mój syn - https://wesolyporanek.pl sami gotują pyszne obiadki. Polecam, to najlepszy żłobek chorzów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariuszdomachowski1
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 14 Cze 2021, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej jedzenie w przedszkolu jest zapewniane przez cateringi wybrane przez przedszkole. Polecam przeczytać artykuł, który dotyczy wysyłania dzieci do przedszkoli http://www.firmabhp.pl/czy-warto-zapisac-dziecko-do-przedszkola/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianka
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposób żywienia dzieci pozostaje wyłącznie w decyzji konkretnego przedszkola. Publiczne przedszkola - tak jest np. w przypadku mojego, oferują posiłki przygotowywane na miejscu przez Panie kucharki, zatrudnione przez przedszkole. Prywatne przedszkola często wybierają catering. Co kto lubi... ja osobiście wolę posiłki gotowane przez przedszkole na miejscu, bo to nie idzie wtedy w taką masówkę. Kiedy przez zakażenie koronawirusem, Panie w kuchni przebywały na kwarantannie, przedszkole przez tydzień żywiło dzieci cateringiem, moje dzieci wracały z przedszkola głodne. Narzekały, że jedzenie było niesmaczne, może tak nam się po prostu trafiło. Może dzieci są przyzwyczajone do innego jedzenia... może. Ja jednak wolę żywienie na miejscu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asiulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Cze 2021
Posty: 20

PostWysłany: Sob 26 Cze 2021, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w przedszkolu jest catering kanzeon i jestem bardzo zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group