Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

marka obrączki - ma znaczenie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
notino
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw 20 Lut 2020, 11:31    Temat postu: marka obrączki - ma znaczenie? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
Czy jak wybieramy obrączki ślubne, to warsztat jubilerski - w sensie firma, która firmuje wyroby swoim znakiem - ma jakiekolwiek znaczenie? Oglądałam już mnóstwo obrączek, na razie najbardziej podobają mi się takie stworzone przez markę https://www.e-azur.pl/slubne-obraczki - o której nigdy wcześniej jakoś nie słyszałam...
No i co z tym fantem zrobić?


Ostatnio zmieniony przez notino dnia Wto 25 Lut 2020, 8:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bizuteriakumor
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 11

PostWysłany: Wto 25 Lut 2020, 1:50    Temat postu: czy marka obrączki ma znaczenia Odpowiedz z cytatem

Marka obrączki nie ma znaczenia a wykonanie.

W dzisiejszych czasach nie ma możliwości by jubiler nie zaproponował rozwiązania - jeśli ma możliwości warsztatowe.

Napiszę co prócz wzoru powinna mieć obrączka:
- najważniejsze wykonanie bezszwowe ( zwiększona wytrzymałość większa możliwość korekty rozmiaru, odnowienia, zupełnie inna jakość)
- w zależności od szerokości soczewka wewnętrzna komfortfit (niestety jeśli nie normy dużo biżuterii możemy sobie nawet nie zdawać sprawy z faktu zmiany rozmiaru palca w ciągu dnia czy tygodnia soczewka pomaga zminimalizować w tedy odczucie dyskomfortu, tak samo w bardzo upalne dni)
- my oferujemy obrączki wykonane na niemieckim materiale (rury importowane z niemiec) na Światowym poziomie nie mniej w PL są firmy które produkują materiał na obrączki same nie kwestionuję tego rozwiązania ale mimo wszystko to jest różnica)
- w bardzo wielu wypadkach pomijana jest wysokość w obrączkach to jest bardzo istotny parametr ponieważ odpowiada za wytrzymałość, możliwość korekty czy odnowienia. Niestety w głównej mierze jest wykorzystywany do dopasowania obrączek do ceny by wyjść "na swoje"

Na podsumowanie - marka nie ma znaczenia, znaczenie ma sposób produkcji oraz parametry techniczne (trzeba pilnować wagi obrączek) a to wszystko zależy od rzetelności i uczciwości osoby która będzie oferować obrączki.

Tak samo stwierdzenie "marka" jest to slogan marketingowy kiedyś to słowo oznaczało znakomity towar wyróżniający się jakością i wzornictwem, w dzisiejszych czasach marka służy do wyróżnienia się od innych dlatego proszę kierować się podczas wyboru zarówno sercem - by obrączki były idealne jak i umysłem by chęć posiadania nie przyćmiła innych ważnych rzeczy:)

pozdrawiam
_________________
profesjonalista
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2020, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast marki zwróć uwagę na próbę złota, to dużo ważniejsze :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2020, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo trafna uwaga. Osobiście jednak zwracam uwagę na jakość biżuterii, a także ciekawą stylistykę. Dlatego też bardzo chętnie postawiłabym na ofertę https://diamondsky.pl/bizuteria/obraczki-slubne/ . Można tutaj bowiem znaleźć obrączki o wyjątkowym charakterze, wykonane z różnych metali i zdecydowanie prezentują się one niezwykle ciekawie:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2020, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie marka nie ma znaczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingorka
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marka raczej nie ma znaczenia. Mój chłopak kupił nasze obrączki ślubne w krakowie. Tutaj dokładnie: https://gold4u.pl/obraczki-slubne-18-g i niby nieznany sklep, nie miał jakiejś dużej marki, a obrączki naprawdę dobrej jakości. Mogę polecić każdemu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella34kod
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 14
Skąd: Wro

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja obrączka jest z lokalnego jubilera i oboje z mężem mamy swoje wymarzone za cenę jednej małej z sieciówki. Więc jedyne co napiszę - nie szukajcie w sieciówce, bo jakością nie grzeszą, a może raczej grzeszą jakością za te ceny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zygmunt3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 7 Paź 2020, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obrączki też zamówię u lokalnego jubilera. Cena jest znacznie niższa niż w znanych salonach, a jakość ta sama, a nawet lepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoannaIkona
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 8

PostWysłany: Wto 3 Lis 2020, 21:35    Temat postu: Re: marka obrączki - ma znaczenie? Odpowiedz z cytatem

notino napisał:
Dzień dobry!
Czy jak wybieramy obrączki ślubne, to warsztat jubilerski - w sensie firma, która firmuje wyroby swoim znakiem - ma jakiekolwiek znaczenie? Oglądałam już mnóstwo obrączek, na razie najbardziej podobają mi się takie stworzone przez markę https://www.e-azur.pl/slubne-obraczki - o której nigdy wcześniej jakoś nie słyszałam...
No i co z tym fantem zrobić?


Bardzo ładne obrączki, może warto zaryzykować? Jeżeli jest nietypowy wzór, to pamiatka będzie na całe życie.
_________________
Ręczne malowanie ikon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Wto 17 Lis 2020, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpiękniejsze obrączki jakie widziałam do tej pory to te marki Luva. Możecie sobie zobaczyć w sieci albo odwiedzić jeden z ich salonów. Mają kilka takich w całej Polsce. Doradzają, dobierają, mają obrączki takie jak mi się podobają najbardziej - z łączonego białego i żółtego złota. Na żywo jeszcze lepiej się prezentują jak na zdjęciach. W ofercie mają także inne elementy biżuterii, zobaczcie koniecznie na pierścionki zaręczynowe. Obrączki od zamówienia będą gotowe w około 4 tygodni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group