Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie zabiegi po 40?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Nie 9 Sie 2020, 18:20    Temat postu: Jakie zabiegi po 40? Odpowiedz z cytatem

Jakie zabiegi będą stanowiły dobre rozwiązanie po 40?
Możecie coś podpowiedzieć? Co sprawdziło się u was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 9 Sie 2020, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest trochę takich zabiegów, które warto wziąć pod uwagę.
Tutaj https://saywowclinic.pl/top-5-zabiegow-ktore-pokocha-skora-kobiety-40/ widziałam nawet ciekawy artykuł.
Masz tam opisanych takich zabiegów.
Moim zdaniem jest to coś, co warto sobie dokładniej sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pią 21 Sie 2020, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm najlepiej chyba skonsultować to ze specjalistą co będzie dla nas najlepsze bo każdy organizm jest inny. Na pewno depilacja laserowa bez względu na wiek to dobra opcja uśmiech ja robiłam i nie zaluje, tylko warto się dowiedzieć jak to jest z lekami przy tego typu zabiegach https://klinikamiracki.pl/czy-mozna-zrobic-depilacje-laserowa-podczas-brania-antybiotykow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od kondycji twojej skóry i tego co chcesz osiągnąć. Najlepiej idź do sprawdzonego gabinetu kosmetycznego i tam dokładnie cię obejrzą i coś zaproponują. Ja chodzę do gabinetu JoKo w Starogardzie Gdańskim - http://kosmetyczkastarogardjoko.pl/ i tam zawsze mogę liczyć na profesjonalną ocenę mojej skóry i propozycję zabiegów dopasowaną do moich potrzeb. Ostatnio korzystałam u nich z zabiegu Hifu, który oparty jest na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych o wysokim natężeniu, co wpływa korzystnie na odbudowę włókien kolagenowych. Zabieg jest nieinwazyjny, a więc bezpieczny, a efekt naprawdę rewelacyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 21:13    Temat postu: Zabiegi Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że to specjalista powinien ocenić, gdy sama szłam na pierwszą wizytę w klinice medycyny estetycznej to lek. Marcin Wolfinger ocenił stan mojej skóry i dopiero wytłumaczył mi na co powinnam się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eRzecznik Dermedik
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 99

PostWysłany: Sob 18 Lut 2023, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto wybrać dobrą i sprawdzoną klinikę medycyny estetycznej w której zabieg zostanie wykonany bezpiecznie i co najważniejsze z zadowalającym efektem końcowym. Zapraszamy najpierw na naszą stronę kliniki Dermedik https://dermedik.pl/mezoterapia-iglowa-biomimetyczna/ ponieważ również jesteśmy w stanie wykonać zabieg mezoterapii igłowej, który przede wszystkim przynosi zadowalające efekty jędrności i poprawy nawilżenia. Przede wszystkim duża wiedza i profesjonalne podejście do potrzeb klienta. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pon 20 Lut 2023, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat zabiegów medycyny estetycznej?

dostęp doszpikowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimi Moore
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2023
Posty: 9

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Ćwiczenia aerobowe i ćwiczenia siłowe – mogą one pomóc w utrzymaniu zdrowia i wyglądu skóry.

2. Pielęgnacja skóry – regularne stosowanie kremów i serum z filtrem UV, aby chronić skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi oraz kosmetyków do jej nawilżania.

3. Zabiegi anti-aging – takie jak mezoterapia, peelingi chemiczne i laserowe, aby zmniejszyć widoczność zmarszczek i poprawić jędrność skóry.

4. Odpowiednia dieta – jedz dużo warzyw i owoców, aby dostarczyć skórze witamin i minerałów.

5. Suplementacja – odpowiednie suplementy mogą pomóc w utrzymaniu zdrowia skóry i zapobiegać jej starzeniu się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group