Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Terapia dla par

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2020, 13:10    Temat postu: Terapia dla par Odpowiedz z cytatem

Mam znajomych, którym nie układa się w małżeństwie i chciałabym jakoś im pomóc. W zasadzie nie powinnam się wtrącać, ale nie mogę znieść już i patrzeć jak się wzajemnie wykańczają. Przeczytałam, że ośrodek terapii Forest prowadzi specjalne sesje dla par w konfliktowych sytuacjach. Może znacie ich program i moglibyście mi w tej kwestii coś podpowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mjaskolski
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, powiedz mi w jaki sposób namówić drugą osobę na taką terapię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cygre
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 18 Gru 2020, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka terapia jest trochę droga ale bardzo pomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janka09
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 23

PostWysłany: Sob 19 Gru 2020, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama miałam problemy w związku więc wiem jak duży jest to problem

Ostatnio zmieniony przez Janka09 dnia Sob 19 Gru 2020, 13:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janka09
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 23

PostWysłany: Sob 19 Gru 2020, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać się na terapie, naprawdę daje fajne efekty

Ostatnio zmieniony przez Janka09 dnia Sob 19 Gru 2020, 13:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Sob 19 Gru 2020, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgłosiłam się do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ . Mój problem polegał na tym, że zawsze wchodziłam w relacje, które mnie raniły, partner nie poświęcał mi wystarczająco dużo czasu itp. W końcu stwierdziłam, że trzeba coś zmienić, bo najwyraźniej mam zaburzone wzorce, że wybieram tylko takich partnerów i rzeczywiście terapia bardzo mi pomogła. Teraz mam partnera który dba o moje potrzeby. Myślę, że warto pomyśleć nad tą kliniką, bo specjalistów mają naprawdę dobrych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group