Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Laser frakcyjny w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2020, 6:22    Temat postu: Laser frakcyjny w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Dzieki za przyjecie do grupy!
Mam problem z przebarwieniami hormonalnymi na twarzy. Nie sa zbyt ciemne, natomiast chcialabym cos w tym kierunku zrobic. Zastanawiam sie na ile skuteczny jest laser frakcyjny? Mam nadzieje, ze zabieg pomoglby mi tez z rozszerzonymi porami i drobnymi zmarszczkami. Druga opcja to cosmelan.. co rekomendujecie i kogo poleacie w Krakowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2020, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam mnóstwo przebarwień po trądziku. Robiłam kiedyś laser frakcyjny, ale dla mnie trochę zbyt długa rekonwalescencja po zabiegu, a efekt znowu nie taki spektakularny. U mnie sprawdzają się kwasy i retinol. Z tym, że ja mam je w stałej pielęgnacji. Podbijam efekty oczywiście zabiegami w gabinecie kosmetologicznym. Więc z przebarwieniami się uporalam. Poza tym nie odpalam się i stosuje zawsze wysokie filtry... Teraz będę walczyć z bliznami po trądziku. Ale laser na razie sobie daruje. Zaczynam od kwasu tca z kojowym i mezoterapią mikroigłową. Zobaczymy czy będą efekty.

W Krakowie polecam zapisanie się na konsultację tutaj https://www.derma-med.pl/ablacyjny-laser-frakcyjny/ Doradzą Ci co da Ci najlepszy efekt i czy moze wybrać się na ten zabieg czy moze jednak inny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agatka737399
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 59

PostWysłany: Czw 29 Paź 2020, 1:02    Temat postu: Medycyna estetyczna Kraków Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto spróbować i jeśli chodzi o Kraków to zdecydowanie polecam dr Wolfinger Clinic, na pewno wykonują zabieg laserem frakcyjnym, a z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że specjaliści na pewno chętnie doradzą i rozwieją jeszcze wszelkie wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 24 Gru 2020, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w Krakowie to tylko w https://magnopere.pl/ Naprawdę polecam bo świetnie do pacjenta podchodzą uśmiech no i nowoczesny sprzęt też robi robotę i dość szybko można pierwsze efekty zobaczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Sro 14 Lip 2021, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, medycyna estetyczna się niesamowicie rozwinęła. Fajne są te zabiegi depilacji laserowej - https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ Ja odkąd zrobiłam to już na szczęście nie męczę się z podrażnieniami i wrastającymi włoskami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek nie ma nic nadzwyczajnego, że rozpoczyna się swoją działalnośc gospodarczą od zakupu gotowej spółki,trzeba tylko skupić się na tym ,aby zakup był szybki i bezpieczny,a te wymagania spełniamy. Spółi nie mają żadnych długów i posiadają wszystkie dokumenty. Nie musisz już uganiać się za wszytkim po urzędach,masz w ciągu jednego dnia gotową spółkę i możesz rozkręcać biznes. Śpisz spokojnie,my załątwiamy wszytko,nie tracisz czasu na przedłużające się formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eRzecznik Dermedik
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 99

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2022, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie zabiegów medycyny estetycznej to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki medycyny estetycznej Dermedik http://www.dermedik.pl/ która mieści się w Krakowie. Posiadamy ogromne doświadczenie, najwyższej jakości sprzęt i oczywiście pełne wsparcie naszej obsługi i najlepszych specjalistów w zakresie wykonywania zabiegów. Nasza obsługa oczywiście pozostaje do dyspozycji w razie dodatkowych pytań!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group