Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odkurzacz
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2020, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie z okazji urodzin na https://myjki.eu/ zamówiłam robota sprzątającego i polecam wam dziewczyny! Zupełnie inne dbanie o dom uśmiech nie trzeba co dziennie zamiatać czy wycierać. Ja zajmuje się innymi rzeczami a tym czasie robot sprząta podłogi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2020, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się czarować - bez odpowiednich produktów, będzie Wam bardzo ciężko zorganizować porządek w Waszym mieszkaniu. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się możliwością, jakie dzisiaj stwarzają przed Wami takie produkty jak https://allegro.pl/produkt/mop-obrotowy-vileda-easy-wring-clean-turbo-38ba5d71-7594-4cf5-b168-8e462d5fb0fc Przy ich zastosowaniu, będzie Wam o wiele prościej utrzymać porządek w całym mieszkaniu. Jeśli jeszcze ich nie stosujecie, to najwyższa pora w końcu zacząć. Na pewno będziecie z tego zadowoleni oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka223
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2020
Posty: 45

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2020, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam odkurzacz Pure Q9 od Electroluxa wygrywa dobrymi filtrami oraz tym, że ma wymienne końcówki więc sprzątanie kanapy to nie problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkurzacz nawet najlepszy nie wyczyści nam dywanu czy wykładziny jak profesjonalna firma czyszcząca. Namawiam do zapoznania się z artykułem w tym temacie https://www.bojadla.edu.pl/pranie-wykladzin-krakow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 56

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perfekcyjna napisał:
Nikt nie poleca Roomby? Moim zdaniem robot odkurzający to najlepsze co można sobie sprawić w prezencie


Tak, też uważam że to bardzo wygodne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Pon 4 Mar 2024, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę autoryzowanego sprzedawcy produktów firmy RAINBOW, w którego ofercie znajdziecie m.in. odkurzacz z filtrem wodnym . Sam korzystam z ich produktów, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group