Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla rodziców
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 10:28    Temat postu: Prezent dla rodziców Odpowiedz z cytatem

Hejo dziewczyny! możecie polecić jakieś kosze dekoracyjne albo kosze upominkowe z dostawą do domu , które będę pasować na rocznicę rodziców. Niestety przez koronę, nie mogę do nich jechać, więc chciałam coś wysłać :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 13 Sie 2020, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszulki z nadrukiem ze sklepu https://koszulkowy.pl/ będą moim zdaniem świetnym prezentem dla rodziców. Oczywiście fajne jest też to, że nadruk możemy dać taki jak nam się podoba i koszulki zostaną wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 567
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2020, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym prezentem dla naszych rodziców może być relaksujący masaż https://salonmandala.pl/salony/salon-mandala-warszawa/ w profesjonalnym salonie masażu. Ja sam testowałem i wam też polecam to wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2020, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie super prezentem jest książka, ja dla swoim bliskich zawsze kupuje praktyczne prezenty, a literatura właśnie taka jest. Na stronie http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/496?fbclid=IwAR1-ShQFR6ZY_rF-fWRUtZ8tZLjqQcsUrGkYrBi19DzWVVHVz3L9M_VBzOI macie super książkę i według mnie bardzo ciekawą i wartą zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że jeśli twój tata jest fanem produktów z czasów PRL-u to świetnym pomysłem będzie t-shirt proszę państwa oto miś to jest hit i klasyka w jednym uśmiech świetnie wykonana, z dbałością o każdy detal i szczegół, na pewno spodoba się tacie, który z dumą będzie w niej chodził . Bardzo dobry materiał i cena, więc warto. Uśmiech i zdziwienie na twarzy taty zapewnione Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało mi się kupić fantastyczny prezent na święta dla mamy i mojego taty. Znalazłam jakościową księgarnię, pod tym linkiem: https://www.taniaksiazka.pl/2022-rok-pelen-inspiracji-p-1576699.html Myślę, że każdy z was znalazłby tam coś ciekawego dla siebie. Polecam wam przejrzenie ichniejszej oferty, bo jest naprawdę ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie 5 Gru 2021, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jestem osobą, która lubi nowości, dlatego dla mnie otwartość moich rodziców to nic dziwnego. Dlatego na święta ode mnie i od mojego brata dostaną namiar na coś takiego jak masaż Lingam dla taty i masaż Yoni dla mamy. Wiem, że kiedyś z czegoś podobnego za granicą korzystali, opowiadali nam pokrótce o tym. Ciekawa jestem, jak ocenią polski odpowiednik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolek88
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 20

PostWysłany: Nie 5 Gru 2021, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców oferuje pracownia tuprezenty. Stworzyli obraz w formię drzewka z pięknymi życzeniami z okazji rocznicy ślubu. Wyjątkowy i praktyczny prezent dla mamy i taty lub dziadków. Sprawdź, bo trudno zamówić coś w tej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 7 Gru 2021, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to nie rozdzielam na święta rodziców, bo wiem, że cieszą się ze wszystkiego, co dostaną. Dlatego dziś sprawdzam dla nich coś takiego jak obraz abstrakcja na płótnie - https://pikoteka.com/pl/kierunek-w-sztuce/abstrakcjonizm/1045 . Dzięki temu nie tylko piękne udekorują dom, ale także i będą mieli pewność, że dostaną to, co najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zimkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 74

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często dla bliskich kupuje książki w prezencie i zawsze są zadowoleni. Ostatnio kupiłem tacie kryminał "Metropolia" Jarosiewicza Piotra w empiku, spodobał mu się. Cały opis tej książki jest dostępny dla każdego w sklepie https://wydawnictwopoligraf.pl/1630/jarosiewicz-piotr/metropolia.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group