Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

własna działalnośc
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rewo13
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2019
Posty: 13

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 13:42    Temat postu: własna działalnośc Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny! Zaczęłam się bawić w sprzedaż ciuszków online i mój facec powiedzial żebvy zrobić z tego lepszy biznes i założyć fimę, ale ja nie wiem jak to zrobić a on mi powiedzial, że to sama muszę wszystko haha
Powiedzcie jak sobie z tym poradzić i jak to dziala bo jestem łysa w tym temacie haha ja i zakładanie firmy to jak kazać koniu upiec ciasto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak nie chcesz nic spaprać to może biuro? ja jak zaczynałam przygodę swoją z biznesem to skorzystałam z usług biura rachunkowego gama i ze wszystkim mi pomogli Very Happy powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 14 Wrz 2020, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że prowadząc swój biznes powinnaś być świadoma różnicy opisanej tutaj: http://studiolapis.pl/logo-a-logotyp-czy-te-pojecia-sa-zamienne-czym-sie-roznia-co-je-laczy/ . Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2020, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat u siebie w firmie przeprowadzamy modernizację sprzętu komputerowego i szukamy kogoś kto zajmuje się takimi usługami jak niszczenie hdd. Może ktoś z forum zna taką firmę i mógłby mi podać na nią namiary?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2020, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz ułatwić sobie pracę to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://goidea.pl/filemaker.php na której znajdziesz narzędzie do tworzenia aplikacji firmowych dzięki którym będziesz mógł ułatwić sobie pracę. Na przykład zrzeszając wszystkie kampanie reklamowe w jednym miejscu lub łącząć magazyn bezpoiśrednio z sklepem, wtedy nic nie umknie twojej uwadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
addiehickle
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2020, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnej działalności wymaga wiele poświęceń i zaangażowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 5:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założenie dobrego biznesu to jedno sprawa - trzeba mieć dobry pomysł i to teoretycznie wystarczy. Ale prowadzenie firmy, dopilnowanie wszystkiego pod względem obowiązujących przepisów to jest naprawdę dość trudna sprawa, wymagająca dużo czasu, wiedzy i zaangażowania. Jednym z ważniejszych zagadnień, o których właściciele dość często zapominają jest kwestia bezpieczeństwa danych w firmie. To nie tylko RODO, ale także techniczne zabezpieczenie danych przed ich wypłynięciem. Kompleksowo tą tematyką zajmuje się Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - https://abi-info.pl/ . Firma jest w stanie zająć się wszystkim od ewidencji zbiorów danych osobowych, poprzez audyt ochrony danych osobowych zgodnie z wymogami UODO, cykliczne szkolenia pracowników, aż po przygotowanie i opiniowanie umów, które podpisujemy z klientami, w zakresie powierzania i przetwarzania danych osobowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 30 Wrz 2020, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojemu tacie się zawsze marzył salon masażu, hobbystycznie się tym zajmował od lat. W końcu chciał mieć oficjalny papier, zapisał się do szkoły Cosinus, tam zyskał dyplom kwalifikacji zawodowych MEN i uczył się podstaw przedsiębiorczości. Rok temu otworzył salon i dziś działa całkiem prężnie uśmiech Polecam, warto się rozwijać, w każdym wieku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Czw 14 Sty 2021, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna działalność to wiele obowiązków, trzeba pamiętać praktycznie o wszystkim a jednym z ważnych aspektów jest opieka prawna, która w wielu sytuacjach będzie niezbędna dla nas i naszej firmy. Dlatego warto pomyśleć o sprawdzonej kancelarii, która w razie "W" nam pomoże. Skontaktuj się z kancelarią Wojas Pawlak, słyszałam że w obsłudze i pomocy prawnej firm są najlepsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yurant
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 18 Sty 2021, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy ten rok będzie nieco lepszy dla biznesu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group