Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki skuteczny szampon na wzmocnienie włosów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 10:15    Temat postu: Jaki skuteczny szampon na wzmocnienie włosów Odpowiedz z cytatem

Wypada mi duża ilość włosów, jakiś szampon dobry na porost i wzmocnienie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delpos https://delpos.pl/ - polecam, najlepszy - włosy po porodzie leciały mi garściami i tylko ten szampon mi pomogl.

Tak poza tym nie tylko szampon ma wpływ, prosze pamiętać o wysypianiu się, odpowiednim jedzeniu, zrobieniu badan i ograniczeniu stresu wszystko ma wpływ.

Sama zauważylam znacznie lepszą kondycje swoich włosów od czasu od kiedy wprowadziłam bardziej urozmaiconą diete, zaczełam unikać cukru oraz fast foodów.

Jak równiez od kiedy zaczełam pić większe ilości wody codziennie.
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella34kod
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 14
Skąd: Wro

PostWysłany: Wto 18 Sie 2020, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie żaden szampon nie pomoże, bo za krótko siedzi na skórze, ale spróbuj koniecznie wcierki z kozieradki, systematyczne wcieranie i masaż skóry dobrze wpływają na porost nowych włosów i wzmocnienie cebulek, choć wymaga to systematyczności i regularności, to już po 6 tygodniach (zgodnie z cyklem wzrosu włosa) są ogromne efekty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Pią 28 Sie 2020, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcecie wzmocnic włosy to warto brac olej z wiesiołka. Ja od dwuch miesiecy zazywam oeparol. Włosy mam w teraz w o wiele lepszej kondycji. Przedew wszystkim są lepiej nawilżone i odżywione i też nie mam już problemów z ukłądaniem, bo łątwo się da je stylizować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwocik
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Nie 30 Sie 2020, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku najlepiej sprawdzał się - https://organic24.pl/category/naturalne-szampony-do-wlosow Włosy po tygodniu super odżyły i się lśniły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz problem z wypadaniem włosów to kup sobie produkty marki Hair Medic. Na stronie https://sklep.bellita.waw.pl/hair-medic-kosmetyki-na-wypadajace-wlosy znajdziesz wszystkie informacje na ich temat. Moim zdaniem będzie to bardzo dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2020, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kojarzę ten zestaw o którym piszę Papryczkaa i słyszałam o nim dobre opinie, ale sama nie miałam.
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz mieć firmę zarejestrowaną w centrum Warszawy ,a pracować ze swojego miejsca zmaieszkania? Nic prostszego ,wystarczy wynajć biuro wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 678

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2024, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dbać o swoje włosy na co dzień. Dlatego też jeśli szukasz konkretnych wskazówek m.in na temat tego jak zamknąć łuski włosa to możesz zajrzeć tutaj https://davines.pl/blog/jak-zamknac-luski-wlosa/ Dowiedz się, jak dbać o swoje włosy, aby były zdrowe, lśniące i grube. Zainspiruj się profesjonalnymi wskazówkami i wykorzystaj je w codziennej pielęgnacji włosów, co pozwoli cieszyć się ich dużą ilością niezależnie od pory roku, czy m.in unikać problemów z łamliwością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group