Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co na zmarszczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walczakmalwina
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 8

PostWysłany: Sob 29 Lut 2020, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może warto udać się do kosmetyczki? Od siebie mogę polecić świetny gabinet medycyny estetyczne medest-silesia.pl. Sama tam chodziłam i byłam bardzo zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Rossmanie jest teraz promocja na kosmetyki do pielęgnacji firmy Eveline więc wzięłam dwa kremy napinający pod oczy (można go stosować do ust, ale u mnie nie ma takiej potrzeby) i krem antiage do twarzy. Kwas hialuronowy, olejki macademia, sojowy i migdałowy. Wszystko to dobrze brzmi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z lepszych kremów jakie miałam okazje uzywac, a moze w sumie najlepszym jest ten krem:
https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/cream-mousse-collagen/

Lubię testowac coraz to nowe kosmetyki ale w jego przypadku wiem, ze na pewno kupię kolejne opakowanie.
No po prostu niesamowity. Jestem pod dużym wrażeniem jego działania. Byłam sceptycznie nastawiona przy zakupie i bardzo żałuję tego bo wydawał mi się na początku zbyt lekki a mam skórę suchą tak wiec stosuję bogate kremy.... Krem jest warty polecenia. Działa natychmiast. Skóra jest wyraźnie odżywiona. KOnsystencja musu jest leciutka ale wystarczy niewielka warstwa kremu aby dobrze nawilżyc skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yjenkins
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie pomogły kremy naturalne, które zamawiałam na Kontigo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2020, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygładzający koncentrat przeciwzmarszczkowy od Bielendy z serii Japan lift. Moim zdaniem jeden z lepszych kremów przeciwzmarszkoczwych jaki miałam. Bardzo dużo się naczytałam o kolagenie, a ten kremik ma biomimetyczny peptyd, który w moim odczuciu działa dużo lepiej niż kolagen w kremach. Świetna propozycja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 11 Maj 2020, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie też zdecydować się na medycynę estetyczną, a konkretniej na przykład na botoks. Dobrze zrobione zabiegi botoksu dają świetne efekty. Pani doktor Kopycińska z Neonii w Krakowie na pewno Ci pomoże pozbyć się niechcianych zmarszczek. A o zabiegach poczytaj tu: https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/toksyna-botulinowa/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suchlo
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon 11 Maj 2020, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi najbardziej pomagają spacery, joga, świeże powietrze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Wto 12 Maj 2020, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a może dobrym rozwiązaniem jeśli chcecie pozbyć się zmarszczek byłoby zainteresować się czymś takim jak maska z błota morza martwego? Podobno jest ona bardzo skuteczna i wiele osób wypowiada się pozytywnie na temat tego produktu. Co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pią 12 Cze 2020, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak botoks w Krakowie to tylko u pani doktor Ewy Kopycińskiej. To sprawdzona specjalistka, która od wielu lat działa w tej branży - no i przede wszystkim jest wyspecjalizowanym lekarzem. Na stronie https://drkopycinska.krakow.pl/zabiegi/botox/ znajdziecie wszystkie informacje na temat takich zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2020, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele słyszałam o tym serum, w ostatnim czasie moja dobra znajoma kupila je sobie oraz bardzo zachwalała. Postaram sie je na dniach przetestować i zobaczymy, czy u mnie rownież się sprawdza. Oraz jak dobrze się sprawdza uśmiech

Uwielbiam kosmetyki rozświetlające do twarzy Od jakiegoś czasu staram sie odchodzić od totalnego matu na skórze oraz wybierac kosmetyki, które dają nawilżenie, rozświetlenie. Jak równiez które daja naturalny letni look.

Ze swojej strony polecam szczególnie ten krem pod oczy:
https://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?&mode=pokaz&id=48778

Daje dobre nawilżenie oraz wzmocnienie cery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group