Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Akcesoria iPhone
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Conel
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 14:30    Temat postu: Akcesoria iPhone Odpowiedz z cytatem

Coraz mniej złączy, coraz więcej "opcjonalnych" gadżetów - tak widzę politykę Apple w temacie smartfonów. I to jest główna rzecz, która mnie od "jabłuszek" odrzuca.
Bo nie uśmiecha mi się wydawanie fortuny na słuchawki, ładowarki, stacje dokujące https://pancernik.eu/stacja-dokujaca/iphone i inne cuda na kiju, które jeszcze parę lat temu były w standardzie.
A może się mylę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judy52
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam Apple sobie chwalę lol najbardziej lubię ich serwis Apple Dąbrowa Górnicza mam blisko i zawszę trafię na kompetentną obsługę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Czw 5 Mar 2020, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele można kupić dodatków do iphona, można również samemu wymienić baterie jak się wie jak. Czytałam o tym na https://naprawtosam.pl/instrukcje/instrukcja-wymiany-baterii-w-iphone-7/. Mają tam mnóstwo ciekawych porad, które na pewno nie jednej osobie się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giovanny.kuhlman
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się właśnie nad zakupem słuchawek, tylko tych bezprzewodowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nowakowski912
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 82

PostWysłany: Pon 8 Cze 2020, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o produkty apple to szczerze odradzam, chyba, że szukacie produktów które się nie zacinają, ale mimo wszystko nie są warte swojej ceny bo placąc 1/4 tej ceny można kupić dużo lepsze jakościowo produkty.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl
_________________
fotograf ślubny Kraków
Rób tak żeby pracą bylo Twoje hobby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Czw 2 Lip 2020, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie bardzo często jeśli chodzi o same akcesoria do telefonów to są to słuchawki, które moim zdaniem powinny być bardzo dobre. Ja jakiś czas temu korzystając z rankingu słuchawek Bluetooth https://ranking-sluchawek.pl/ranking-sluchawek-bluetooth/ kupiłam sobie bardzo fajne słuchawki, których używam niemal codziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 21 Sie 2020, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre słuchawki nie muszą wcale być drogie. Tutaj: https://www.emanta.pl/sluchawki-tws/d012-sluchawki-tws-powerbank znajdziecie słuchawki bezprzewodowe polskiej firmy Manta. To nieduży wydatek, a jestem pewna, że będziecie z nich zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dakota
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 24 Sie 2020, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama korzystam z iphone już parę lat i jestem zadowolona. Telefony z androidem przy intensywnym użytkowaniu po roku nie funkcjonowały jak powinny, zacinały się, non stop potrzebowały resetu. Problem skończył się, gdy kupiłam iphone. 3 lata użytkowania i nic się nie zacina, działa równie szybko jak na początku. Ładowarki? Działają mi wszystkie które kupię. Słuchawki bezprzewodowe? A kto powiedział, że muszą być apple? Mam inne bezprzewodowe, na bluetooth i działają. Przejściówka z lightningdo jack nie jest taka droga, więc podłączam albo słuchawki na kabel, albo np. selfie sticka. Mam za to bardzo pozytywne doświadczenia zarówno z naprawą gwarancyjną jak i pogwarancyjną apple.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 3 Cze 2021, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy czego się potrzebuje, oczekuje itd. U mnie podstawą do telefonu są tego typu słuchawki https://solectric.sklep.pl/Sluchawki-bezprzewodowe-c220 Bez nich to ani rusz! uśmiech najwygodniejsza opcja do każdej aktywności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 3 Cze 2021, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy czego się potrzebuje, oczekuje itd. U mnie podstawą do telefonu są tego typu słuchawki https://solectric.sklep.pl/Sluchawki-bezprzewodowe-c220 Bez nich to ani rusz! uśmiech najwygodniejsza opcja do każdej aktywności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group