Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Uciążliwa dolegliwość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 20 Sie 2020, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma problemy z inną dolegliwością. U mnie przez długi czas była to suchość pochwy. Na szczęście ginekolog polecił mi globulki nawilżające Vagisan Cremolum. Polecam - a więcej informacji o nich znajdziecie tu: https://www.vagisan.com/pl-pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja babcia to już jest w takim wieku, że musi takie https://dlapacjenta.pl/cewniki-2-czesciowe.html cewniki nosić, a ja muszę jej ciągle doglądać. Nie zawsze zdąża do łazienki, a czasami po prostu nie chce się jej. Ale co, mimo że to nie jest przyjemne, to jej przecież nie zostawię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2020, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu dolegliwości mogą być zwykłą zapowiedzią poważniejszej choroby. Warto skorzystać z usług pracowni diagnostycznej i udać się na rezonans magnetyczny, który wykryje, co stoi za daną dolegliwością. Ze swojej strony polecam pracownię https://mridiagnostyka.pl/ , która jest położona w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrwieczorek90
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2020
Posty: 20

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich sytuacjach chyba najlepszym wyjściem będzie wizyta u dobrego ginekolog prywatnie warszawa, z racji iż publiczne placówki mają dosyć długi czas oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2020, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałam przynajmniej raz na dwa miesiące zapalenie pęcherza i był to straszne. Dopiero odkąd trafiłam na postać Marii Bucardi i trochę wgłębiłam się w jej twórczość, znalazłam cenne porady na jej blogu https://mariabucardi.pl/pl/c/Wyklady-Marii-Bucardi/72, które pomogły mi pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mojej przyjaciółki uciążliwą dolegliwością to bez wątpienia było nietrzymanie moczu. Pojawiło się to u niej po porodzie, musiała praktycznie od razu wrócić do pracy i może dlatego też wydarzyła się taka sytuacja. Sama poleciłam jej szpital Mazovia żeby się zgłosiła, bo według wielu ludzi jest to właśnie najlepsza placówka która zajmuje się problemami urologicznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eddydys
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon 28 Gru 2020, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam naturalne artykuły do higieny intymnej. Od kiedy używam tych z dobrym składem, rzadziej miewam infekcję i zapalenia pęcherza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torphy.lenny
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2021
Posty: 6
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sytuacji zapalenia pęcherza najlepiej od razu udać się do lekarza o poradę. Nie lekceważmy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś cierpiał może na powracające hemoroidy? Już drugi rok z rzędu mam nawrót. Ostatnim razem pomogły czopki doodbytnicze proktis-m, licze ze i tym razem szybko zadziałają. Nie wiem tylko skąd to sie bierze i to zazwyczaj o tej samej porze roku... ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 27 Lut 2021, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych objawów nie powinno się bagatelizować. Jeśli czujecie, że dzieje się w Waszej głowie coś złego, to nie zamykajcie się z tym w samotności! Przecież powinnyscie jak najbardziej racjonalnie podejść do zwalczania takich stanów. Wiem, że w https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ możecie liczyć na pomoc dobrych specjalistów, więc śmiało moglibyście zwrócić uwagę na to, w jaki sposób dzisiaj zawalczyć o dobry nastrój w czasie ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 12 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group