Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nietypowe wesele

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Sro 12 Sie 2020, 12:07    Temat postu: Nietypowe wesele Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy wesele w ogrodzie moich teściów. Na początku podchodziłam do tego sceptycznie, ale jak już wszystko było gotowe, byłam zachwycona. Mój teść jest zapalonym ogrodnikiem i mamy mnóstwo zdjęć w pięknej aranżacji. Teraz sama się zastanawiam nad kupieniem kilku sadzonek owocowych. Myślicie, że sadzonki od Romańskich to dobry wybór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Czw 13 Sie 2020, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z takim weselem moim zdaniem jest genialny. Niemniej jednak nie każdy ma taką możliwość, dlatego też fajną opcją może okazać się wesele w osadzie Karbówko . Można tam urządzić niesamowite przyjęcie plenerowe, w cudownym otoczeniu i na pewno każdy będzie takie wydarzenie wspominał z ogromną przyjemnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Nie 16 Sie 2020, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jestem jak najbardziej za takimi pomysłami. Warto szukać ciekawych rozwiązań. Sprawdź sobie tu może fotobudkę od http://fotobudazwooda.pl Według mnie fajnie taka atrakcja się sprawdzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group