Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Urodziny męża :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Czw 30 Lip 2020, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem bo urodziny męża to bardzo ważne wydarzenie. Dlatego też staram się czymś go zaskoczyć. Z racji, że kiedyś opowiadał mi że marzy o kursie pilotażu ale ze względu na brak czasu nie mógł nigdy tego marzenia zrealizować to postanowiłam spełnić choć troszkę jego marzenie. Znalazłam w AirPoint pakiety lotów na symulatorze lotu i wykupiłam taki dla dwojga. Ja także przy okazji zobaczę jak to jest w kabinie pilota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pon 3 Sie 2020, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz aby do prezentu dorzucić jakąś ciekawą książkę ? Ja ostatnio sporo fajnych tytułów widziałam u nich https://capitalbook.com.pl sama poluje na kilka książek od dawna a oni mieli je wszystkie dostępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 10 Sie 2020, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twój mąż lubi czytać książki, to myślę, że dla niego trafionym prezentem będzie kryminał https://wydawnictwopoligraf.pl/1344/wieslaw-rybski/zabojczy-trop.html jest to bardzo ciekawa i zarazem zaskakująca literatura. Każdy kto sięgnie po tą książkę na pewno się nie rozczaruje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pazeh
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 39

PostWysłany: Sro 17 Mar 2021, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od żony w tym roku dostałem ze sklepu https://www.alpina-garden.com/pl/produkty/koszenie/kosiarki.html bardzo fajną kosiarkę spalinową tylko od razu wiedziałem, że to niby prezent dla mnie, a tak naprawdę chodzi o koszenie trawy i stworzenie fajnego, pięknego ogrodu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska.87
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Konin

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 18:03    Temat postu: Prezent Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu wybieram prezenty polecane w internecie. Nie tracę czasu na to, by ich szukać. Tylko rzućcie okiem na tę stronę https://oazaprezentow.pl/ Razz
_________________
Na podarek ślubny zawsze polecam tylko sprawdzone rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Sob 26 Cze 2021, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nie mam męża język ale mój chłopak co roku dostaje w prezencie nową książkę do czytania ze strony https://www.taniaksiazka.pl/zludzenie-nicola-rayner-p-1520417.html . Bardzo lubi ciekawe historie a tylko na tej stronie jestem wstanie dostać nowe książki w promocjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sro 7 Lip 2021, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto lepiej zna faceta niż jego żona, myślę, że łatwo powinniście coś odpowiedniego znaleźćoczko Jak coś to poszperajcie w internecie, mi to zawsze pomaga. Ja miałam proste zadanie, musiałam tylko znaleźć odpowiedni telefon. Wybór padł na iphone 12 i był to strzał w 10.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmraz
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 29 Paź 2021, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twój chłopak lubi szybkie samochody, kup mu unikalną figurkę, która jest dokładnym odwzorowaniem sportowego porsche 911. Czekoladowe auto zapakowane jest w przezroczyste opakowanie z tworzywa i przewiązane czerwoną wstążką z serduszkami.
_________________
Jaki prezent na Dzień Chłopaka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Nie 31 Paź 2021, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż bardzo lubi sportowe samochody więc jemu na pewno spodobałby się taki prezent jak przejażdżka po torze wyścigowym. Na stronie https://autonator.pl/samochody/ferrari-f430-vs-lamborghini-gallardo zapoznacie się z ofertą na tego typu przejażdżki. Uważam, że to bardzo oryginalny prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wycieczka? Ja mojemu kupiłam podróż Last Minute z biurem Itaka i bardzo się ucieszył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group