Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badania prenatalne w Częstochowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Pon 6 Sty 2020, 12:36    Temat postu: Badania prenatalne w Częstochowie Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie! Moje pytanie jest takie, czy są tutaj kobiety z Częstochowy, które wykonywały w tym mieście badania prenatalne? Chciałabym po prostu wymienić się spostrzeżeniami z innymi kobietami. Ogólnie to wiele osób mówiło mi, że niepotrzebnie robię takie badania, przecież nie jestem w gronie osób zagrożonych. Jednak ja dla spokoju ducha postanowiłam wykonać takie badania i w tym poparł mnie mój mąż. Dowiedziałam się wiele dobrego o doktor Rozmus-Warcholińskiej, więc zdecydowałam się na nią. Nie zawiodłam się, pani doktor poparła mnie, że warto jest wykonywać takie badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem tego samego zdania. uśmiech I własnie chciałam Ci polecić panią doktor Rozmus-Warcholińską, ale widzę że już ją poznałaś. ;D Rzeczywiście Pani doktor jest świetnym lekarzem i bardzo dużo tłumaczy podczas badań. Nie każdy lekarz ma czas na odpowiadanie na pytania, ale ona tak. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie byłam w grupie ryzyka ale wiedziałam, że jak takich badań nie wykonam to do końca ciąży będę się martwić czy z dzieckiem jest wszystko dobrze. Dlatego jak tylko zaczął się u mnie 10 tydzień ciąży to zapisałam się na test NIFTY pro. To jedyne nieinwazyjne badanie prenatalne z ubezpieczeniem wyniku, o szerokiej walidacji klinicznej https://badaniaprenatalne.pl/nifty/test-nifty-pro/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group