Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Laryngolog w Łodzi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Nie 29 Gru 2019, 11:26    Temat postu: Laryngolog w Łodzi Odpowiedz z cytatem

Szukam namiarow na dobrego lekarza laryngologa z Łodzi

Kogo takiego mi polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 3 Sty 2020, 11:40    Temat postu: Re: Laryngolog w Łodzi Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Szukam namiarow na dobrego lekarza laryngologa z Łodzi

Kogo takiego mi polecicie?


Chcesz się wybrać do lekarza prywatnie czy na fundusz ? Sama ostatnio dorobilam się czopów woskowinowych w uszach.O dziwo z powodu higieny, bo upchałam sobie sama woskowinę w uszach za pomocą patyczka.

Chciałam dostać się na fundusz ale dowiedziałam sie, ze muszę czekać 4 miesiące. Cała sytuacja była dla mnie bardzo niekomfortowa tak wieć postanowiłam wybrać się już prywatnie.Zapisałam się do doktora Kałużnego w Salve Medica:
https://salvemedica.pl/lekarze-dzieciecy-specjalisci/laryngolog

Bardzo dobry specjalista, z dużą wiedzą oraz poświęcił m tyle czasu ile tego potrzebowalam. Dostałam się do niego z dnia na dzien jak powiedziałam w czym jest problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 29 Lip 2020, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie w Łodzi, ale w Warszawie od koleżanki dostałam namiar na dobrego laryngologa, konkretnie w przychodni https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/laryngolog/ . Specjalizują się w schorzeniach ucha, gardła, nosa, z resztą dokładnie jest to wszystko na stronie opisane. Jak coś się dzieje to nie ma co zwlekać z wizytą u takiego specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group