Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubezpieczenie zdrowotne.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ole.weber
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 16 Mar 2020, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku jest wiele produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez różne towarzystwa. Warto być na bieżąco z wszelkimi informacjami https://www.pb.pl/generali-zainteresowane-aktywami-metlife-w-tym-w-polsce-961624, które mogą wpływać na podejmowane przez nas decyzje w kwestii zakupu danej polisy na życie, zdrowotnej czy inwestycyjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Nie 21 Cze 2020, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jak w pracy macie jakieś dodatkowe ubezpieczenie, niektóre firmy, szczególnie większe korporacje, mają takie pakiety do zaoferowania swoim pracownikom. Możecie też i na własną rękę to wykupić. Jednak wiadomo, że i tak często to nie wystarcza, samemu trzeba pomyśleć o swoje zdrowie. Świetnie może tu przydać się firma https://esklep.brandvital.eu/koncentrator-tlenu-philips-respironics-everflo%20,3,311,2818 i ich oferta. Znajdziecie tu koncentratory tlenu i inne akcesoria, urządzenia medyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Wto 28 Lip 2020, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzyj dostępne ubezpieczenia w Cuk, pomogą Ci wybrać ubezpieczenie, takiego jakie szukasz. Zajrzyj na stronę i poszukaj odpowiedniej polisy bądź zadzwoń do specjalisty. https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2020, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
U rodziców można być ubezpieczonym do czasu nauki. Jeżeli studiujesz dziennie lub zaocznie to nadal Cię rodzice mogą ubezpieczać. U narzeczonego możesz być ubezpieczona dopiero po ślubie.

Ja też miałam ten problem, tylko że u mnie mąż nadal studiował, był ubezpieczony przy tacie i pracował na umowę o dzieło i nie mógł nas przy sobie ubezpieczyć. Więc założyłam własną działalność. Teraz razem z Dianą mamy ubezpieczenie.


Dokładnie tak jest, ja się uczyłam w zaocznej szkole Cosinus po liceum i normalnie podlegałam pod ubezpieczenie w zakładzie pracy taty mojego taty uśmiech a miałam wtedy 25 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Sob 24 Paź 2020, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto porównać różne oferty na prywatne ubezpieczenie zdrowotne ale zdecydowanie warto też mieć taką polisę bo maksymalna łączna wysokość wypłaconych świadczeń w przypadku kilku zachorowań może wynieść nawet 350% sumy ubezpieczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zanim znalazłam pracę miałam ten sam problem, ale wtedy byłam młodsza i dzięki zapisowi do szkoły policealnej Cosinus mogłam się ubezpieczyć w zakładzie pracy mojego taty - taką możliwość daje status ucznia/studenta/słuchacza do 26 r.ż. uśmiech Polecam, przy okazji zdobyłam nowy zawód, w którym dziś pracuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nhermann
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się w takie ubezpieczenie zaopatrzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie 22 Sie 2021, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko umowa o pracę zapewnia takie ubezpieczenie, bo np. na https://leasingteam.pl/centrum-prasowe/komunikaty-prasowe/zatrudnienie-pracownika-na-umowe-zlecenie czytam, że i umowa zlecenie. Wiele osób na "śmieciówkach" ma pełen pakiet ubezpieczeń, w tym i jak chcą dobrowolnie to chorobowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Sob 13 Lis 2021, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie świetne ubezpieczenia znajdziecie pod tym linkiem https://superpolisa.pl/partner/aviva/ . Myślę, że będziecie usatysfakcjonowani dobrymi cenami oraz warunkami ubezpieczenia. Znajdziecie tam ofertę różnych firm ubezpieczeniowych, więc macie spory wybór. Polecam jak najbardziej korzystanie z ichniejszych usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darma
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 18

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto uważnie rozejrzeć się za jak najlepszą agencją ubezpieczeniową, do której się zgłosimy. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.magnus-ubezpieczenia.pl/ Jest to sprawdzona agencja ubezpieczeniowa z Krakowa, do której warto się zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group