Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka praca za granicą wciąż się opłaca?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pią 29 Maj 2020, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto byłoby poszukać pracy za granicą? Nie od dziś wiadomo, że w ten sposób można całkiem nieźle zarobić. Ja ostatnio całkiem sporo atrakcyjnych ofert takiego zatrudnienia widziałam na stronie MG Solutions, także warto wziąć to pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 4 Cze 2020, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuje w Polsce i jestem zadowolona, stać mnie na wszystko i nawet jakiś czas temu zaczęłam inwestować swoje pieniądze w bitcoin i powiem wam, że była to świetna decyzja. Kryptowalutę możecie bez problemu kupić w kantorze https://coincher.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darful
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 65

PostWysłany: Pią 5 Cze 2020, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie formy rekrutacji stosują teraz do pracy za granicą?
W kraju i pewnie nie tylko coraz popularniejsze stają się rozmowy zdalne,czyli przez telefon albo komunikator a nawet maila!
Znalazłem nawet na ten temat artykuł https://itwiz.pl/rekrutacja-online-skutecznym-sposobem-na-nabor-pracownikow-obliczu-pandemii-korona
Chyba lepiej zostać w Polsce i szukać pracy online oczko
_________________

Planujecie pożyczyć na wesele?
Koniecznie odwiedźcie moją stronę i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Czw 23 Lip 2020, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję to z pewnością od jakiegoś czasu opłaca się praca opiekunki dla seniorów. W Niemczech ciągle wzrasta zapotrzebowanie na takie osoby. Sama zastanawiam się nad podjęciem takiego własnie zajęcie. Wiadomo, że taka praca musi być dla nas bezpieczna dlatego też szukałam jej w takim miejscu. Na https://bravecare.pl/bezpieczna-praca/ znalazłam wiele na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że się opłaca. Trzeba tylko znaleźć dobrą pracę. Ja z zagranicy wysyłam do Polski pieniądze korzystając z transfer24. Pieniądze po kilku minutach mam na polskim rachunku bankowym już w PLN. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Wto 15 Gru 2020, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat kończył opiekuna medycznego w cosinus w krakowie i zyskał dyplom zawodowy, uznawany też na terenie UE. Pojechał potem do Niemiec i tam więcej zarabia w tym zawodzie niż stawka u nas uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eschroeder
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 19 Gru 2020, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto wybrać się za granicę w celach zarobkowych, nawet tylko sezonowo aby sobie dorobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie nie każda, ale w większości przypadków powinna się opłacaćoczko Pracodawcy szukają tak pracowników, ale i też sporo osób jest chętny na wyjazd za granicę. W necie można zamieścić darowe ogłoszenia pracy i tak szukać pracowników do swojej firmy. W internecie można to załatwić bezproblemowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od oferty jaką znajdziemy. Mój brat korzysta z ofert Mondi Polska i jest bardzo zadowolony. Praca na warunkach niemieckich, a agencja pomaga w załatwianiu formalności więc jest łatwiej to wszystko okiełznać jadąc np. pierwszy raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Nie 19 Gru 2021, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy to kwestia samej oferty czy raczej zawodu. Według mnie wciąz jednym z bardziej opłacalnych zajęć jest opieka nad osobami starszymi. Pracuję w tym zawodzie już dobrych pare lat. W ostatnim czasie wyjazdy realizuję przez tę agencję https://nursecare24.pl/ na konkretne zlecenie i do konkretnego podopiecznego, którego dobiera mi agencja na podstawie naszych wspólnych oczekiwań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group