Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Pon 29 Cze 2020, 9:07    Temat postu: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell Odpowiedz z cytatem

Hejka! Szukam duszyczki, która zna się na kosmetykach i to na tyle by wyjaśnić mi, czy jest coś w stanie mi pomóc na worki pod oczami, które w sumie mam od kilku lat, ale że zbliża się WIELKI dzień stwierdziłam, że czas coś z tym zrobić hahahaa Mam na to jakieś 2 - 2,5 miesiąca by była już widoczna zmiana więc nie jest to jakiś szałowy okres czasu. Mam nadzieję że naturalny krem w ogóle jest w stanie mi jakoś pomóc. Orientujecie się jak to z tym jest? Wiem że z lekka nie jestem przygotowana, ale jednak liczę na was i waszą wiedzę oraz porady co do kupna hahahaha. Głównie chodzi mi o to czy ma szansę pomóc, czy działa, po jakim czasie widać efekty itp. hahaha
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Nie 19 Lip 2020, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ten problem język ja teraz sie na taka serie w ogole kosmetykow vegan muesli przerzucilam z Bielendy i oni tam tez maja Krem pod oczy nawilzajaco kojący uśmiech super sie sprawdza nawet jak mam mocne worki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Sro 22 Lip 2020, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziękuję Ci pięknie za niego, bo miałam go i mi nie przypasował. Ropiały mi oczy okropnie.
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pikabelo
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 12 Sie 2020, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam go od niedawna jakos od okolo półtorej miesiąca. nie wiem co chcesz wiedziec ale jednak domyslam sie ze gdzies oscyluje to pytanie "czy działa?". po sobie mogę powiedzieć tak: no u mnie sie sprawdza bardzo dobrze i takie zmiany widzialam powoli od poczatku ale no wszystko trwa chwile bo jednak na poczatku widzisz nawilzenie, delikatnosc a pozniej coraz wiecej i wiecej poprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasminaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 10

PostWysłany: Czw 13 Sie 2020, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z tym co wyzej. Co do czasu to wydaje mi sie że u mnie było ok 2 miesiace?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Sro 19 Sie 2020, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to nie jest w sumie jakoś strasznie dużo czasu jeżeli chodzi o takie naprawianie skóry. Nakładałam kremy pół roku dobre i miałam zużytych po ok. 5 opakowań i nic nie robiły, więc te 2 miesiące to nie jest dla mnie jakoś długo hahaha. Kolejne pytanie to taki czy on nie podraznia oczu, bo albo mnie po innych kremach piekły albo jak prędzej pisałam oczy mi ropiały, a to nie jest fajne. Mam tak delikatna skórę, że nawet zapachy mi przeszkadzają, więc muszę wszystko to co delikatne.
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Czw 20 Sie 2020, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od jakiegos czasu stosuje bardzo fajne serum z serii red ginseng z bielendy, rezultaty sa naprawde zadowalajace, polecam sprobowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
idalcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią 21 Sie 2020, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio bardzo często korzystam z kremów z konopi -
https://sativapharmacy.eu/sklep/kosmetyki-konopne/kremy dla mnie super pomogły w regeneracji i wygładzeniu skóry, ale może to zależeć od samej skóry. Warto jednak wypróbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielendy nie chce, bo to najokropniejsze kremy jakie miałam w życiu. Zapychały, miałam jeszcze więcej sebum niż zawsze, o krostach nie wspomnę.. a to, ze oczy mi po nich ropiały i łzawiły zostawię bez słowa.
Kolejna propozycja czyli kosmetyki konopne.. sklep jest zablokowany, czyli pewnie jakieś oszustwo.

Dobra, nie wiem czy jest co przedłużać. Zaraz pewnie zamówię ten krem na worki pod oczami garisell i zobaczę na własnej skórze. Dziękuję za wszystkie wartościowe informacje które mi dałyście i mam nadzieję, ze będziecie za mnie trzymać kciuki o to by mi się z tym kremem dobrze wiodło. Dam znać co i jak jak już będę widziała jakieś zmiany.
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gurl
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw 27 Sie 2020, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to daj znać Very Happy Też jestem chętna bo mam worki pod oczami i bym sie skusiła jakbys później potwierdziła, że jest w porządku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group