Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hemoroidy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 19 Lip 2020, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też zakupić sobie czopki na hemoroidy. Moja siostra je stosuje bo też ma problem z hemoroidami i jej pomagają. Rzuć okiem na Proktosedon, znajdziesz go w Aptece Galen: https://www.aptekagalen.pl/proktosedon-czopki-doodbytnicze-12szt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Wto 18 Sie 2020, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hemoroidy bywają dokuczliwe szczególnie w podeszłym wieku. Wynika to z wielu zmian w organizmie a także zaniku aktywności fizycznej. Osoby starsze powinny prowadzić aktywny tryb życia. Niestety sam senior się nie upilnuje. Potrzeba odpowiedniej opieki - a taką oferuje dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu - warto powierzyc w ręce zaangazowanego personelu schorowanego seniora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tylko, ja miałam je po ciąży na przykład
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak masz hemoroidy to stosuj tez probiotyk proktologiczny, on wspomaga leczenie i działa profilaktycznie, ja mam proctolact zalecony przez lekarza i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, sam probiotyk warto stosować jak ktos ma problem regularnie, zeby zapobiegać. Gorzej jak hemoroidy zdarzą sie raz na jakis czas i nie wiesz co ze soba zrobic. Doznania sa...no mało komfortowe i trudno o nich mówić. Mnie akurat matula wybawiła z opresji czopkami proktis. Mnie nawet trudno było o tym lekarzowi mówić, na szczescie ona zawsze wie co jest grane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szacuje się, że co drugi dorosły Polak cierpi z powodu hemoroidów, przy czym dotyka on w dużej mierze kobiet ciężarnych. Przypadłość ta jest niestety bardzo bolesna i sprawia wiele kłopotu. Nowoczesną metodą leczenia hemoroidów jest działanie lasera. Czytałam na https://dermatochirurgia.com.pl/laserowe-usuwanie-hemoroidow-warszawa/, że jest to bardzo precyzyjny zabieg i występuje minimalne ryzyko wystąpienia powikłań. Rozważając podanie się laseroterapii, należy liczyć się z kosztami leczenia hemoroidów, ponieważ jest to postępowanie znacznie droższe, niż inne metody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wioletta_Lorens_86
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to dość delikatny temat.. Proponuję wizytę u proktolog lublin. Bardzo dobry specjalista który mi osobiście pomógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sro 2 Mar 2022, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, mnie w ciąży też dopadły hemoroidy , przez zaparacia. Mimo lekkostrawnej diety i dużej ilości wody, miałam z tym poważny problem. Bałam się brać cokolwiek, żeby nie zaszkodzić dziecku i dopiero jedna z koleżanek poradziła mi żeby spróbowała czopki eva qu. Ulga była od razu, udało mi się nimi wyregulowac wypróżnienia, co tez pomogło na hemoroidy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group