Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Złote kolczyki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adelaner
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 8:51    Temat postu: Złote kolczyki Odpowiedz z cytatem

Czy złote kolczyki są dobrym rozwiązaniem na prezent dla dziewięcioletniej dziewczynki? Wszystko już ma i nie wiem kompletnie co jej kupić. Dlatego też pomyślałam o biżuterii. Nie wiem tylko czy się ucieszy z takiego prezentu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakowski912
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 82

PostWysłany: Sro 10 Cze 2020, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak, kiedyś na pewno jej się przydadzą.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl
_________________
fotograf ślubny Kraków
Rób tak żeby pracą bylo Twoje hobby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Sro 15 Lip 2020, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z kolczykami bardzo fajny. Najlepiej byłoby jednak wybrać coś uniwersalnego, np. tego typu https://sklep.diamor.pl/bizuteria/kolczyki-z-brylantami/kolczyki-z-brylantami-z-rozowego-i-bialego-zlota-31705-022-ct-hsi z białego i różowego złota. Bardzo często bowiem inne metale szlachetne wywołują uczulenia, które zdecydowanie nie należą do przyjemnych doznać. Będzie to na pewno bezpieczna, a jednocześnie piękna biżuteria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
89mateesz
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 15 Lip 2020, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie spodobałyby się mojej narzeczonej, ale cena będzie odpowiednia do ich wykonania
_________________
http://chntv.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torphy.ezekiel
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lip 2020
Posty: 7
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 18 Lip 2020, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie najlepsza złota biżuteria jest w Apart, wiem, że jest tam dosyć drogo ale jakość jest niesamowita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon 10 Sie 2020, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca zgadzam się z opinią powyżej. Mam kilka rzeczy i co mogę powiedzieć to to, że po jakimś czasie pierścionek przestał być okrągły. Moim zdaniem tak to nie powinno wyglądać. Mnie jakiś czas temu była potrzebna biżuteria na prezent dla dziecka i znalazłam w sieci naprawdę urocze kolczyki.
Kompletnie nic się z nimi nie dzieje, prezentują się świetnie, mino że chrześnica ma je ciągle w uszach. Na stronie znalazłam wiele fajnych rzeczy w naprawdę przystępnych cenach więc z pewnością zajrzę tam jeszcze nie raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie bardzo duży wybór ładnych i nie drogich kolczyków jest w sklepie https://edibazzar.pl/ zajrzyjcie, a na pewno coś dla siebie znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Nie 21 Maj 2023, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Ja mam postępową mamę. Od dawna chciała mieć kolczyk w nosie z boku. Byłam tym pomysłem zdziwiona, ale stwierdziłam, że czemu nie. Poszukałam w internecie i natrafiłam na Blomdahl https://blomdahl.pl/. Mają piękne i delikatne wzory dla kobiet. Zamówiłam mamie. Mam nadzieję, że się jej spodoba. Dam wam znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group